Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki przeczytalem ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/18560585/anonimowemirkowyznania-pewne-dziewcze-21-lvl-dalo-/ - w skrocie mirek mowi ze zerwala z nim loszka kontakt bo powiedzial ze jest forever #tfwnogf

Ja tez jestem #tfwnogf. Tylko nie jestem zywym gownem. Jestem zadbany, nawet lekko przystojny, taki 6 w porywach do 7 na 10. Miesnie, sporty, niezla praca i perspektywy na zycie. Co prawda brak auta i praca tez nie jest super platna ale mysle ze jest ok. Mam tez jakies zainteresowania i jak gadam sam na sam z loszkami to idzie mi jakos niezle, np. w pracy mam duzo loszek to z nimi gadam jak wracam z pracy czy cos i mysle ze calkiem ok jest, niektore tez czasem smieszkuja sobie

ooo mamy tu takich przystojnych chlopakow w zespole dzis hehehehehhee

oczywiscie chodzilo o mnie bo w piatek bylem jedynym facetem w dziale i nie powiedziala tego ironicznie
Znaczy ogolnie gdybym nie mial stulejki mentalnej tzn. barier i oporow przed zagadaniem, probowaniem czegos itd. to moglbym celowac nawet w 8-9/10 ale mi wystarczylaby taka 5/10 wierna kochajaca i w ogole bo lekko romantyk here ;_;

ALE DO RZECZY BO SIE ROZPISALEM W #!$%@? WIE PO CO
Czy dziewczyny naprawde tak reaguja jak sie dowiedza ze ktos nigdy nie byl w zwiazku, nigdy sie nie calowal i nie mial seksow?
TAm sie pojawilo we wpisie

ee bo trzeba takiego uczyc wszystkiego od podstaw

tylko #!$%@? co tu jest do nauki, calowanie to chyba automatyk a mysle ze mi by poszlo dobrze bo czytalem sporo "guide" na ten temat, wiem ze to smiesznie brzmi ale takie jakies protipy czytalem typu zlap loszke za szyje delikatnie albo nie wsadzaj jezyka do gardla xDD to raczej automatycznie wyjdzie, zreszta duzo filmow ogladalem i cos tam wiem na ten temat
dalej to seks - no #!$%@? tutaj faktycznie 1 raz moglby byc #!$%@? ale czy seks jest tylko 1 w zyciu? 3-4 seksy i doszedlbym do wprawy mysle, bo najpierw na 100000% bym byl zestrachana #!$%@? ktora by sie trzesla itd. ale potem mysle byloby dobrze.
no i sam mam mentalnosc ze nie jestem egoista tylko lubie dawac tez od siebie wiec wiadomo w seksach zaspokojenie partnerki typu minetki itd zeby czula dobrze, bralbym tez pod uwage jej zdanie w zwiazku itd. zeby miala jak najlepiej i sluchalbym jej i w ogole, wiem ze to dziwnie brzmi ale chodzi mi o to ze nie bylbym jakims sebixem ktory chce tylko seksow i nara do kuchni
wiem ze brzmie troche jak pantofel ale staralbym sie trzymac granice zeby nie byc pantoflem
zreszta #!$%@? JA MAM DOBRA APARYCJE, ale dlaczego dziewczyny mialyby unikac ludzi ktorzy sa #tfwnogf i prawiczkami?
ja np. mam 23 lata
w sumie do 21 roku zycia czulem smutnazaba.jpg bo mi nigdy nie dali seksu i loszki ale teraz mam #!$%@? i sobie zyje i tyle xD pogodzilem sie chyba z #tfwnogf

no i w ogole to rozumiem jakbym byl 3/10 i spotkal karyne 7/10 ktora jakims cudem daje mi atencje ale gdy sie dowie ze 0 expa z loszkami here to #!$%@? i moze ten mirek mial pecha, ale ja mowie o takich normalnych loszkach

czy to nie jest fajne ze dziewictwo zostaloby zachowane dla ladnej loszki ktora bylaby nasza 1? w sumie wiem siara itd. byc 23 lvl kissless virgin ale ja naprawde NIENAWIDZE KLAMAC, bo jakbym powiedzial dziewczynie odnosnie seksow

ee no wiesz cos tam na imprezie bylo hehehe i nie pamietam wiele a potem to mialem rozne epizody w zyciu i jakos nie mialem czasu na zwiazki

to brzmi jak tania sciema

natomiast jakbym probowal mitomanic typu

ee no wiesz jak mialem 20 lat to byla taka marta i w ogole [...]

to byloby naprawde nie fair a gdyby sie dowiedziala ze Marta nie istnieje i to wszystko wymyslilem to naprawde byloby zle

CO ROBIC JAK ZYC MIRKI, bo sobie mysle zeby zrobic konto na badoo albo tinder i probowac

bo w sumie nigdy nie probowalem into dziewczyny xD NIGDY #!$%@?, chociaz konto na tinderze mialem nie raz i czesto dostawalem atencje i wiadomocsi, bo wygladam dobrze, do tego wysportowany itd.

zdjecie powiazane, wpisalem kissless virgin w google i wyskoczyl pic rel, nawet wiek sie zgadza xD ale az takim ciachem nie jestem. chociaz spodziewalem sie zdjec elliota rodgera xD
#przegryw # seks #seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirki przeczytalem ten wpis: http:/...

źródło: comment_A59IQw8YmJl88k88241CixGzWTxqVpLi.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Anon: Młody jesteś OP, skoncentruj się maksymalnie na sobie, a w wieku lat 30-35 sam będziesz rozdawał karty. A za te wszystkie rakowe komentarze na wypok.il podziękuj opatrzności bo nieźle otrzeźwiają. Powodzenia.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
Anon: Normalna, wartościowa dziewczyna nigdy nie #!$%@? tylko przez to że się nie całowałeś. Karyna, która szuka ruchacza, owszem, ale czy chcesz tracić czas i postępować wbrew sobie dla takiejdziewczynu? I pod żadnym pozorem nie słuchaj Mirków które się zaraz zlecą i będą twierdziły że hurr durr musisz kłamać, bo inaczej nie zdobędziesz kobiety - szczerość to podstawa związku jakiegokolwiek. Myślę, że są dziewczyny, które nawet czułyby się mile połechtane tym,
  • Odpowiedz
Anon: chyba więcej facetów niż myślałem ma problem z przełamaniem barier w kontakcie z dziewczynami, sam nie mogę się przemóc level 23 too, by jakąś ładną kobitke zagadać a co dopiero randka czy cokolwiek, przeraża mnie to. Od razu w głowie nasuwają mi się myśli że jak bede z nią szczery to od razu mnie zleje bo "eeee taka męska pipa" a ja też mam uczucia, jestem wrażliwy na piękno świata
  • Odpowiedz
Lu: Z prawiczkami zawsze tak jest, zawsze mówią, że jak to się nie będą starać itp, a potem jak zwrócisz takiemu uwagę, że coś robi źle, to wielkie oburzenie.
W dodatku dochodzi głupia zazdrość i porównywanie się z byłymi partnerami dziewczyny. Także jako kobieta nie polecam brania się za prawiczków.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
różowy: A ja uważam, że mężczyźni, którzy nie mają za sobą tego pierwszego razu są dla mnie bardziej atrakcyjni i fajnie jest się nawzajem wszystkiego uczyć, także OPie nie świruj, jest ok i na pewno ktoś to doceni

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
wskswswok: Taka prawda. Musisz kłamać, chyba że podoba Ci się perspektywa walenia konia przez kolejne 10 lat. Jak dziewczyna pyta się o poprzednie związki to powiedz "Kiedyś spotykałem się z pewną dziewczyną, ale wiesz co, nie chcę o tym rozmawiać. Nie chcę rozdrapywać starych ran". A jeżeli się nie spyta i wyjdzie to dopiero gdy w łóżku skończysz zanim zaczniesz, to mówisz "Miałem dłuższą przerwę. Następnym razem będzie lepiej".
Pomyśl logicznie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no mnie osobiście by to zmiechęciło.. jak się wchodzi w związek to trzeba się dograć z kimś, kto ma już seksy za sobą i to już jest trochę czasochłonne, a co dopiero musi być jak ktoś nigdy nie ruchał
  • Odpowiedz
skoncentruj się maksymalnie na sobie, a w wieku lat 30-35 sam będziesz rozdawał karty


@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie chcą robić takie rzeczy jak są młodzi, a nie koło wieku średniego. W przedziale, w którym napisałeś to będzie mógł liczyć na naiwne gówniary, które będą z nim dla kasy, albo zdesperowane karyny, które już zostały przeruchane przez stu kolesi, a teraz szukają ojca dla gówniaka, albo chcą się ustatkować przy jakimś naiwniaku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirki, rozkminiałem post OPa i doszedłem do pewnych wniosków, ale od początku.
Jeśli chodzi o całowanie, seksy itd to każdy kiedyś zaczyna, z dziewczyną, koleżanką, matką, dziwką - nieważne.

Myślę że chodzi jednak o głębszą interpretację tego faktu. Bycie prawakiem to wierzchołek góry lodowej, problemem dla różowych jest to że nigdy nie było się w związku.
Uczenie wszystkiego od podstaw czy jak to tam piszecie to nie kwestia tylko przyjemności
  • Odpowiedz