Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A może by tak #!$%@?ć wszystkie te gierki, chore starania, podchody i po prostu ogarnąć sobie loszke 5/10. CZasy mamy takie a nie inne, mass media, facebooki i inne instagramy tak namieszały kobietom w głowach, że większość ma mega wygórowanie mniemanie o sobie i oczekiwania względem partnera nieproporcjonalne do tego, co sama jest w stanie zaoferować. Przeciętna loszka 7/10 na byle instagramie czy innym tinderze zbiera ogromne pokłady atencji i przez to uważa się za pępek świata, tak że bez mordy 8/10 i zarobków 5k/miech nawet nie pochodź. Do tego zrobi sobie pare pseudo artystycznych fotek w szpilkach z CCC na rynku w Radomiu i myśli jest modelką. Zresztą jak zajebisty byś nie był to zawsze może pojawić się jakiś lepszy od ciebie alvaro i będzie skok w bok bo hormony kazały.

Oczywiście jest to generalizowanie bo równie dobrze jakaś szara myszka może zdradzać albo laska 7/10 mieć niskie mniemanie o sobie przez jakieś wyimaginowane kompleksy. Wg mnie jak kobieta na co dzień nie zbiera ogromnej atencji do bardziej docenia starania i nie oczekuje ideałów bo sama ma świadomość sowich niedoskonałości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
A może by tak #!$%@?ć wszystkie te ...

źródło: comment_qZ7eFZ66rV3pkVJIsVlQCwK55uRjJRBC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Anon: @MajkiGee: #!$%@? wy to jesteście jacyś #!$%@?. wszystko co wam się nie podoba wsadacie do szufladki rakcontent.
Imho op ma trochę racji. Jeśli kogoś męczy Pogoń za króliczkiem (dobra loszka) to może iść na łatwiznę, obniżyć wymagania i związać się z 5/10
Jakaś mądra glowa kiedyś mówiła, że człowiek lepiej spi jak nie ma piękności za partnerkę. Mniej stresu i zazdrosci że randomowy Alvaro będzie się dobieral, mniejsza szansa
  • Odpowiedz
Anon: a tak btw to ta po prawej jest piekna. Twarz najważniejsza. Cycki nie aż takie ważne a płaskodupie (o ile tu występuje) można wyrobić na siłce.
więc opie 5/10 to ona nie jest

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale tu nie chodzi o szukanie ideałów. zawsze mnie to #!$%@?ło jak ktoś mnie oskarżal o szukanie księcia na białym koniu, tylko dlatego, że takiego delikwenta olałam.. nie można tak po prostu zrozumieć, że gusta są różne i po prostu ktoś się komuś nie podoba? nie trzeba od razu wyzywać od księżniczek, mających wygórowane wymagania..
  • Odpowiedz
Anon: Tu OP, może dobrałem zle zdjęcie ale nie chciało mi się szukać trafniejszego. Chodziło o dziewczyny które nie są odpychające typu duża nadwaga itp ale też nie obejrzałbyś się za nimi na ulicy. Zauważyłem, że jak dasz trochę atencji takiej loszce to pozytywnie na to reaguje i docenia a taka np 8/10 często zachowuje się jakby atencja się jej należała i każdy miał dla niej stawać na głowie. I nie,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O wiele lepsze to niz uganianie sie za "ladnymi krejzolkami".
Sprawa tez tego ze albo sie je tort ze wszystkimi albo chleb ze smalcem samemu.
Imo, o wiele lepiej znalezc sobie przecietna dziewczyne ktora nie zbiera super duzo atencji i nie odwalila jej sodowka.
Zwlaszcza w dzisiejszych czasach przy luznych wiezach spolecznych jest to duzy bol glowy, a po cholere to komu?
No ale to takze kwestia cierpliwosci, ja np
  • Odpowiedz