Wpis z mikrobloga

@smutny_prencik: a jesteś pewien, że już się załadował? U mnie czasem taką zamułe potrafi złapać, ze tez widzę jakiś czas jednolite tło, tylko u mnie akurat zielone, bo takie sobie kolory ustawiłem, po chwili pojawia się ekran blokady i mogę wpisywać hasło
@smutny_prencik: jak masz instalke to z usb/plyty ją odpal i wybierz 'narzedzie rozwiazywania problemow przy uruchamianiu systemu' - nawet jak nic nie znajdzie to dziwnym trafem pomaga na rozne takie dziwadla
@moh1942: generalnie było tak, ładowało się kółeczko ciągle i nic nie zmieniało, jak klikalem ctrl+alt+delete to robił się niebieski ekran (nie bsod...) i na dole mialem po prawej, wi-fi, jezyk i zasilanie @yacolek: pomoglo kilkanascie resetów kompa xd, cos nie tak jest z tym win10, sporo bugów, z XP nigdy...
@smutny_prencik: aktualizuje się system. Zostaw go na tyle czasu ile potrzebuje. Czas zależny jest od prędkości łącza :) btw. miałem u klienta taki problem. Dostrzegłem go bo podpieciu kabla ethernetowego i spotrzeżenia na switchu, że mrugają co świadczy o transmisji.