Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj skolegom w maku i odkryliśmy że na tych tablicach do zamawiania można sobie modyfikować zamówienie, czyli np. wziąć frytki bez soli albo colę bez lodu, a najlepsze że można usuwać poszczególne składniki z burgerów. Więc zamówiliśmy McDouble bez niczego, bo byliśmy ciekawi czy rzeczywiście dostaniemy samą bułkę xD

PLUSUJCIE JEŚLI CHCECIE WIEDZIEĆ CO BYŁO DALEJ

żartuję, w komentarzach pokażę co się wydarzyło
w.....r - Byłam dzisiaj skolegom w maku i odkryliśmy że na tych tablicach do zamawian...

źródło: comment_PtETMVn4EJaicU1PjzmtG5QdoF6HTKcz.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@wdzwr: pracowalem w maku, dosyc czesto ludzie zamawiali same bulki np. dla malych dzieci . Ciekawostka jest tez, ze regularnie przychodzili hindusi i zamawiali kanapki bez miesa. Przychodzic do najwiekszej sieci kanapek z wolowina, nie jedzac wolowiny - because fuck logic
  • Odpowiedz
@wdzwr: w tym maku beda Cie pamietac jeszcze dlugo. ;)
Poza tym byloby super, gdyby ludzie nabijali tak sobie napoje bez lodu i ilosc cukru do kawy. Kurde, ile to by ulatwilo. ;/
  • Odpowiedz
  • 0
PLUSUJCIE ŻEBY ZOBACZYĆ RESZTĘ, MUSZE MIEĆ #!$%@? ZIELONE ZNAKI DODAWANIA ŻEBY WAM NAPISAĆ HISTORIE, TAK DZIAŁA WYPOK, NIE TAK JAK DAWNIEJ ŻE LUDZIE PISALI HISTORYJKI ŻEBY SIĘ PODZIELIĆ Z INNYMI MIRKAMI, TERAZ MUSISZ JĄ KUPIC!!

Nie
  • Odpowiedz
@NadmanganianPodlasia można zamówić kanapkę bez bułki :p Nie jestem pewien czy przy kiosku można ale kasjer może to normalnie nabić :p zawsze wywołuje to lekką konsternację na kuchni ale ostatecznie i tak dostaniesz to czego pragniesz :d
  • Odpowiedz