Wpis z mikrobloga

@NupBuster ostatniego szajsunga miałem 3 lata temu więc nie jestem w temacie. Ale ja bym mu roota zrobił i wgral inny kernel bo to on odpowiada za throttling i generalnie za procka. Modyfikowany kernel ma opcję zmiany tych wartości a i czasem są już zmienione przez deva. Poczytaj
@NupBuster zapytam ponownie, jaki rom? W jakich grach ci tnie? Mam również wersję F i osobiście nie doświadczam throttlingu. Jadę na stockowym 6.0.1 bez roota i w game tunerze mam ustawione balanced, co zmienia rozdziałkę na 1080.
@Jubei csr racing 2 out there sky force skyforce reloaded piano tiles subway surfer. Praktycznie we wszystkim po odpowiednio dlugim czasie. Problem np. U kolegi ktory ma sgs4 nie wystepuje, a nawet dzialaja o wiele lepiej. Rom stockowy z orange.
@NupBuster z tych gier gram często w Out There, często nawet ponad 2h xD na raz i nigdy mi nawet nie piuknęło. Która z tych gier najmocniej ci chrupie? Zainstaluję i przetestuję, czy to wina snapa czy może coś ten rom z orange jest #!$%@?. Jaka to wersja androida? Lollipop chociaż?
@NupBuster ok, właśnie grałem ponad pół godziny w csr r2 i chodziło mi to bardzo dobrze. Jedyne chrupniecia widoczne na początku wyścigu jak kamera zawija dookoła obu samochodów, ale to po prostu spadek o parę fps i od momentu startu wyścigu jest z powrotem płynnie. Ja na twoim miejscu bym zaczął od wgrania jakiegoś czystego stockowego romu, np. DBT lub BTU jeżeli wiesz jak się w takie rzeczy bawić. Dodatkowo game tuner
@NupBuster aha, żeby było jasne, w sprawie flashowania nie będę ci w stanie pomóc bardziej niż tutoriale na xda dev, więc jeżeli tego jeszcze nigdy nie robiłeś to odradzam, albo się porządnie najpierw doedukuj. ;)