Wpis z mikrobloga

ZABROŃMY ZATRUWAĆ INNYCH PARĄ Z E PAPIEROSÓW, PODNIEŚMY AKCYZĘ NA ZWYKŁE SZLUGI! NIE BEDZIE RZUCANIA, NIECH PŁACO WIĘCEJ! co za podludzie to ja nie wiem
@tejotte: co tu pisac? czas kupic w koncu cos na dna200 i moze jeszcze rx200s na zapas. kanthal/ss/ni200/nicr80, gliceryne/glikol/aromaty dalej kupisz przez net. nikotyne stacjonarnie, ewentualnie 'zagranico' teraz zamow ze dwa litry 100mg/ml i wsadz do zamrazarki. ur set.
zreszta - dopalacze tez sa zakazane. zaraz pojawia sie sklepy z 'produktami kolekcjonerskimi', 'powerbankami ze zlaczem 510' i 'ozdobnymi oprawkami do zarnikow stalowych z opcja aromatyzera/odswiezacza powietrza'. smutne, ze zeby puscic sobie
@vgf_: Osobiście nie widzę problemu jeżeli nadal będzie można liczyć na pomoc sprzedawców z państwa środka - Presa i avocado kupiłem na gearbest, ogniwa również, kilka dni temu przyjechały cztery butelki lq dekanga a czekam jeszcze na zakup z hiliq. Szkoda że stracą firmy działające w Polsce bo oczywiście na miejscu też coś kupowałem ale zagrożenia dla siebie nie widzę.
@przomsik: ale tak serio to sprzętu nie będzie można kupować? liquidy rozumie, nikotyna rozumie ale serio samego zwykłego sprzętu? Przecież ani to nie broń a nikotyny to to nie ma.
Przeglądam te ustawę także pod kątem zwykłych fajek i czy dobrze rozumiem jeden z punktów o zakazie produkcji i obrotu wyrobami tytoniowymi aromatyzwanymi. Tzn koniec mentoli klikaczy itd?
Ciekawe kiedy wprowadzą ustawę antyalkoholową ograniczającą sprzedaż alkoholu tylko do czystej wódki w objętości 50ml a także zablokują sprzedaż kieliszków.
W sumie miałem rzucić palenie to rzucę szybciej ew przejdę na 0mg doraźnie. Chyba innego wyjścia nie ma za bardzo.
@vgf_: Powiesz coś więcej o tym co ma być zakazane do sprzedaży? Bo z tego co patrzyłem i jest tak w google na pierwszej stronie to wszędzie piszą, że

1. Nie można sprzedawać nieletnim
2. Zakaz reklamy
3. Zakaz palenia w miejscach publicznych tak jak zwykle papierosy
4. Zakończenie sprzedaży internetowej i sprowadzania z chin itp

Coś słyszałem, że nie będzie można sprzedawać tanków i baz?/aromatów? ale jakoś na tych stronach
@liptoneq: bazy nikotynowe (ponoc) beda max 20mg/ml i tylko w 10ml opakowaniach. reszty nie pamietam, zreszta ostatnio i tak tylko baze i aro kupuje w 'vape-shopach', reszte #!$%@? mozna kupic duzo taniej na 'niebranzowych' www. sprzetu mam sporo, najwyzej bede kupowal u majfrentow. zreszta - nie wiem jak wg. regulacji ma wygladac kwestia sprowadzania produktow bezposrednio od producenta w ramach dzialnosci handlowej i wprowadzania w/w do obrotu (chcialem zawolac @mam_glupi_nick,
@vgf_: warto kupić większą ilość bazy na zapas? Z mieszaniem gliceryny, glikolu bazy nikotynowej nie chce mi się bawić.
Zazwyczaj korzystalem z 70/30 6mg inavery. Kupiłbym z jakiegoś litra na zapas, tylko z czego najlepiej?
Słyszałem ze pura juice są dobre. Optimum po 6,50zł więc też się zastanawiam, ale nie korzytsałem jeszcze z niej