Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, słuchać psa jak gra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć gotować wodę. Czy lepiej kupić czajnik elektryczny czy kuchenkę i czajnik analogowy? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum profesjonalnegotowaniewody.net

Chcesz zacząć gotować wodę? Super! Tylko pewnie masz baterię tę samą od budowy budynku w którym mieszkasz, która niestety po 2-3 użyciach zaczyna wodę cyjankiem zatruwać więc musisz #!$%@?ć starą baterię zamontować tytanową baterię za 9000 dolarów, do tego specjalny zlew za 5000zł (dostępny w naszym sklepie internetowym), no i oczywiście SOLGAZ KUCHENKA GAZOWA BEZ PŁOMIENIA firmy #solgaz, bo czajnik elektryczny nadaje się jedynie do mierzenia poziomu #!$%@? w twojej dupie, twojej specjalnie z małej litery, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o podłączaniu SOLGAZ KUCHENKI GAZOWEJ BEZ PŁOMIENIA, bo prądem nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest porażenie prądem prosto z siły. Jeżeli chcesz gotować do 2-3 litrów wody dziennie to wystarczy taki czajnik z kosmicznego amelinium za 500zł ale jeżeli 4 litry i więcej to potrzebujesz już czajnika COMBAT z uranu i świętomarcińskich rogali, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku gotuje w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WODĘ BĘDZIE MOŻNA GOTOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ FIRMY SOLGAZ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ ROZLEJĄ WODĘ POZA KUBEK SOLGAZU


hehe pamiętacie h2o75 waterking jak byliśmy w '99 na zlocie ekspertów do spraw gotowania twardej wody w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

#!$%@?

#pastasolgaz
  • 1