Wpis z mikrobloga

k#$wa! Chcę się zarejestrować na uczelnie, kierunek informatyka, ale muszę wybrać specjalność preferowaną i alternatywną, więc szukam już pół godziny co to takiego "Inżynieria systemów informatycznych" i "Informatyka ogólna" i nie mogę nigdzie znaleźć info na temat, ktoś pomoże? ()

#uwm #studia
  • 15
@hakkun: Znam kogoś, kto ukończył tę uczelnię i rzekomo wykładowcy za bardzo nie przykładają się do swojej pracy (znam jednego i w sumie pod jego względem to by się zgadzało), wszystkiego uczył się samodzielnie, bo uczelnia w żaden sposób tego nie ułatwiała.
@hakkun: zawsze na ogólnej są gorsi studenci, poziom nauczania też niższy. Na moim roczniku na ogólnej tylko kilka osób było "ogarniętych", większość do samego końca nie nauczyła się programować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja byłem na Inżynierii systemów informatycznych.

A jakbyś chciał to i po roku możesz się przenieść na drugą specjalność
@hakkun: tylko inżynieria. Mimo że przedmioty mogą być identyczne, to na tych dot. programowania mogą być wykładowcy/ćwiczeniowcy co się bardziej do tego przykładają albo więcej wymagają.
Unikaj zajęć (przepisuj się na inną grupę/specjalność) z:
Andrzejem Dawidowiczem - matematyk który niedawno się dokształcił z informatyki przez co zaczął uczyć programowania, na egzaminach programowanie na kartkach i te sprawy
Mirosławem Żużlem - nie napiszę publicznie co o nim myślę, ale w skrócie to
@Harry19911: Dopiszę co nieco, bo kolega @hakkun chyba serio się wybiera na UWM.

Mirek to arcydebil, największy baran jakiego ten kraj kiedykolwiek widział. Wiedzy nie ma absolutnie żadnej, szacunku do studentów też nie (raz tam nawet próbując ubliżyć koledze nazwał go bodajże "osłem", albo "głąbem" - teraz nie pamiętam już dokładnie), i musi mieć jakieś kwity na dziekana że ciągle tu pracuje.
Andaw obecnie dostaje na każdym roku wykład z jakiegośtam