Wpis z mikrobloga

@M4ks: jakby cie mocno bolał brzuch i zadne tabletki nie działały to inaczej bys mowil, najlepiej wypowiadać sie w temacie o którym nie ma sie pojęcia
  • Odpowiedz
jakby cie mocno bolał brzuch i zadne tabletki nie działały to inaczej bys mowil, najlepiej wypowiadać sie w temacie o którym nie ma sie pojęcia


@Mufffa: No tak, mezczyzn nic nigdy nie boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta tu nie o bol chodzi, a o przypisywanie sobie zaslugi z faktu, ze jakby nie patrzec, ma sie cos naturalnie, i w sumie polowa ludzkosci miala od zawsze...
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa: @M4ks Rekt rektem, ale #!$%@?, wykopki - wyjmijcie kija z dupy xD Ktoś sobie zażartował z tematu, z którego cały czas wszyscy żartują

Że facet jak ma gorączke, to nie choruje - ON WALCZY O ŻYCIE

ale skoro napisała to jakaś przedstawicielka płci "pięknej" to zaraz jest mówienie, jakie to nie #logikarozowychpaskow, że to jest przypisywanie sobie jakichś zasług... CO XD

Gdzie, przepraszam, jest tu przypisywanie sobie jakiejkolwiek zasługi?
  • Odpowiedz
Gdzie, przepraszam, jest tu przypisywanie sobie jakiejkolwiek zasługi? Przecież to jest po prostu żart na podstawie tematu już dawno temu wymyślonego, kek.


@MaxiimumR: Nie widzialem, zeby facet wrzucal posty o swoim cierpieniu z powodu goraczki. A posty kobiet jakie to one sa cudowne bo maja okres - pelno.
Poza tym zobacz komentarze tutaj - juz sa oburzone rozowe, ze hurr durr okres boli i jakby ci krew z fiuta leciala...
Widziales
  • Odpowiedz
Nie widzialem, zeby facet wrzucal posty o swoim cierpieniu z powodu goraczki.


@M4ks: No nie gurwa wcale na mirko ich nie ma xDD Wcale wczoraj na głównej nie było postu, że gość nie dał rady siatki donieść XD

Poza tym zobacz komentarze tutaj - juz sa oburzone rozowe

Ja tu widzę kilka stulejek oburzonych, że kobiety śmia śmieć :D

Widziales oburzonego faceta, ze on naprawde walczy o zycie majac 36.7?

A
  • Odpowiedz
No nie gurwa wcale na mirko ich nie ma xDD Wcale wczoraj na głównej nie było postu, że gość nie dał rady siatki donieść XD


@Naxster: No tak, powaga wprost bila z jego wpisu, a sam sie z niego smial zeby zatuszowac swoje niedostatki, dlatego w ogole o tym pisal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A widziałeś żeby FAKTYCZNIE walczył?


@Naxster: nie, bo wszyscy dobrze wiedza, ze
  • Odpowiedz
No tak, powaga wprost bila z jego wpisu


@M4ks: Newsflash, te od kobiet też są żartobliwe :D

nie, bo wszyscy dobrze wiedza, ze to wyolbrzymianie

ty pacz... to też. W 95% przypadków.

#2 Nigdy widze nie miales ani kobiety ani nie pracowales z kobietami...

xD Bo ty nigdy nei spotkałeś takiej z problemami? Logika pierwsza klasa xD

A czy znasz kogos, kto twierdzi, ze jest zajebisty bo sobie #!$%@? sierkiera w
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: nawet nie czytałem, bo długie, ale doceniam twoj wklad. Po prostu smieszna sytuacja, nie twierdze ze nie lezalbym na onkologii podczas okresu, po prostu wiem ze byloby zimno na chacie xD
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa:

Po prostu smieszna sytuacja, nie twierdze ze nie lezalbym na onkologii podczas okresu, po prostu wiem ze byloby zimno na chacie xD

No spoko, ale to nijak się nie odnosi do tego, co napisałam. No ale rozumiem, przecież skoro nie czytałeś, to skąd miałbyś wiedzieć hehe xD
  • Odpowiedz