Wpis z mikrobloga

No elo, gdzie są polscy eurosceptycy(dobry synonim do "antypolacy", albo "idioci") którzy twierdzili, że "Mati nic się nie bój, oni chcą się pozbyć tylko ciapatych, tobie nic się nie stanie"? Dalej wierzycie na słowo Farage'om, Hannanom i czy innym Korwinom? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw zaczęło się od randomowego lorda w Izbie Lordów(oczywiście ukipowiec), później May próbująca przekonać prawe skrzydło partii, a teraz już są głosy z rządu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The government has refused to guarantee that foreign European Union nationals already in the UK will be allowed to remain once Britain leaves the EU, a decision condemned by Labour as causing “chaos” to huge numbers of families.

http://www.theguardian.com/politics/2016/jul/04/government-refuses-guarantee-eu-citizens-living-in-uk-can-stay

#neuropa #brexit #uk
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brokenshire, answering an urgent question from the Labour MP Gisela Stuart– herself a prominent Brexit supporter – said it would be “unwise” for the government to guarantee anything without reciprocal assurances about the status of the 1.2 million UK nationals living elsewhere in the EU.


a tej nawet mi nie żal, Niemka która kiedyś osiedliła się w UK i była jedną z czołowych osób namawiających do brexitu. Ciekawe jak się czuła
  • Odpowiedz
@matiit: całe, a co? Całą kampanię zapewniano, że nic się nie stanie z obywatelami UE już mieszkającymi w UK, nagle kilka dni po referendum temat się pojawił. Oczywiście można się było tego spodziewać, ale prawica coś innego obiecywała Polakom :]
  • Odpowiedz
@Kamill: Ogólnie mam nieskończoną bekę z prawaków, którzy jak to piąte koło u wozu próbowali na siłę piątkę przybijać z nacjonalistami angielskimi bo "hurr tych ciapaków trzeba nie przyjmować, dobrze robicie, sztama". a teraz im sie oczy otwierają, ze angielskimi "ciapakami" są Polacy xD
I teraz nagle "tylko pewien mały procent społeczności jest zły i robi zła sławę, większość do dobrzy mili ludzie!"
  • Odpowiedz
Znowu polacy zostali wyruchani w dupsko przez Anglików, który to raz. Ja się ciągle dziwię. Jestem tutaj już dwa lata, sporo podróżuje po różnych miastach wokół Londynu i tak:
- Arabowie mają swoje meczety
- Nigeryjczycy, czy Somalijczycy mają swoje community center
- Włosi, portugalczycy, Hiszpanie zbierają się w swoich knajpach

A Polacy?? Jedna z największych mniejszości narodowych w UK - nic! - Dlatego nas ruchają jak popadnie. Nie mamy żadnego reprezentanta
  • Odpowiedz
Ogólnie mam nieskończoną bekę z prawaków


@Naxster: Akurat jak rzadko kiedy nie ma dlaczego mieć z nich beki... Bo jakie będą, długofalowe, negatywne dla Polski skutki wypierniczenia naszych rodaków z wysp?
  • Odpowiedz
@Naxster: nie otwierają im się oczy. Przynajmniej na profilach Korwina, Kolonki i Kukiza są zadowoleni, że Brytyjczycy pokazali fucka tej wstrętnej, lewackiej Unii :) ża to był fuck również w stosunku do nich, to nie nie, skądże :)
  • Odpowiedz
@ARhD: Na początku były zapewnienia mnożone, że ci co byli wcześniej zostaną, wszystko będzie spoko. Teraz coraz częstsze są głosy, ze w sumie to chyba tylko niektórym uznają wizy czy inne papiery, a reszta niech zmiata.
Wiec "się okaże".
  • Odpowiedz