Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję waszej pomocy ;( dzisiaj podczas mijania się na drodze zahaczyłem się z gościem lusterkami. On pojechał w siną dal a ja zostałem bez szyby, lusterka i dowodu. Niestety stoję w lesie i w warunkach polowych nie mogę odczytać numerów rejestracyjnych. w sumie to wątpię żeby można było je odczytać :( jednak mam małą nadzieję że #csiwykop coś z tym zrobi.
[link do oryginalnego filmu z kamery](http://www.megafileupload.com/757z/15400038.MOV
)
plik ma 230 mega.
Proszę was o próbę odczytania.
#kamerasamochodowa #drogi #samochody
  • 12
@csmrex kamerka od chinczyka g1wh, jestem ciekaw jak inne lepsze modele poradziłyby sobie na tej drodze jesli chodzi o stabilizację obrazu. Droga jest wyjątkowo dziurawa i sprawia wrażenie jakby była zbudowana plackami - od łatania dziur :) dzięki że spojrzałeś na materiał
@haefik: ogólnie dość charakterystyczny golf z tym pomarańczowym grillem, wrzuć na spotted swojej miejscowości albo poproś jakiś dziennik internetowy z twojego miasta, może ktoś podpowie kto to jest i gdzie go znaleźć.
@csmrex @rentonB teraz widzę wady tej kamerki, na prostych i równych drogach obraz jest super i wszystko jest czytelne ale na takich dziurach to widać jak wyżej. Chętnie przetestuję lepsze sprzęty aby w przyszłości tego nie było

@wooks001 dzięki za super wskazówkę, też mi się rzucił w oczy ten grill. I wiesz co? Mam już jego dane z miejscem zamieszkania i miejscem pracy :)
@haefik to dobrze, powodzenia życzę mirku ;)

Ps. Jak dowiesz się jakie ma blachy na ufg sprawdź czy ma OC bo gówno samochód jeżdżący po wiejskich drogach może nie mieć, więc będziesz miał haka na niego