Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanie do Was. Kończy mi się ubezpieczenie w samochodzie, w zeszłym roku zapłaciłam ok 1300 zł za #oc i #ac teraz ta sama firma oferuje coś ok 1600 zł, na rankomat najtańsze jakie wyszukałam kosztuje powyżej 1500 zł. I pytanko czy rankomat to najlepszy sposób na szukanie dobrego i taniego ubezpieczenia i rzeczywiście są tam wyodrębnione już wszystkie dobre oferty czy może szukając inną drogą uda mi się znaleźć coś tańszego? Jak Wy szukacie ubezpieczalni? Dziwi mnie to, że auto przez rok na wartości straciło a kwota ubezpieczenia dosyć w górę poszła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ubezpieczenie #samochody #pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
@Aauria:
Najtaniej Ci znajdzie pośrednik. Zawsze korzystam i zawsze zyskuję. Serio.
Sam najtańsze znalazłem (przed podwyżką) za 1050 zł. Pośrednik mi znalazł za 580 zł z assistance i ubezpieczeniem opon. Teraz były podwyżki cen wszędzie to przedłużenie 850 zł.
  • Odpowiedz
@Aauria: W zeszłym roku OC kosztowało mnie 400 teraz nie było niż niższego niż 600. Jest to efekt "dobrej zmiany" i opodatkowania firm ubezpieczeniowych podatkiem kapitałowym.
  • Odpowiedz
@Aauria: Odezwij się na priv, porównamy kilkanaście firm i postaramy się znaleźć tanie OC :)
@ZimnoMi: Dzięki za polecenie :)
@EliG: To się zgadza, że podrożało, ale nadal da się znaleźć tanio :)
  • Odpowiedz
@Aauria:

Zawsze się tego obawiałam, myśląc że ostatecznie i tak wychodzi drożej bo ta miła pani pobiera prowizję. > > Rozumiem, że jestem w sporym błędzie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Miła Pani pobiera prowizję ale porównywarki też za darmo nie pracują plus dostają $$$ za dane osobowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksiak: na to też chciałabym zwrócić uwagę. Miałam już jedną ofertę, co prawda tańszą od tych wspomnianych, ale jak się okazało w umowie widniał zapis, że w przypadku szkody pokrywam ponad 50% kwoty naprawy
  • Odpowiedz
@Aauria: Rankomaty i inne wyszukiwarki to odrealnione badziewie, zostaw namiary w youcandrive(hestia) na dzień dobry dostaniesz min. 50-100zł tańsze oc a potem z roku na rok będzie coraz taniej, mi po roku staniało prawie 200zł
  • Odpowiedz