Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy to jest wina społeczeństwa dzisiejszej epoki, ale coraz bardziej płycą się relacje między ludźmi. Mam dużo znajomych, ale prawie żadnych z którymi można by było wyjść gdzieś, coś porobić wspólnie lub chociaż na spacer. Niby znajomość jakaś jest, ale tak by porozmawiać o niczym czasem, ale by się bardziej w relacje zaangażować, to nie. Nie wiem od czego to zależy? Czy to ze mną coś jest nie tak? Z doświadczenia wiem, że na siłę zabieganie o zainteresowanie i narzucanie się spieprza sprawę i jest bezsensu. A zaproponowanie kończy się tym, że słysze "Tak, napewno kiedyś trzeba gdzieś razem pójść!" i na gadaniu się kończy... Chcę kiedyś znaleźć swoją paczkę, która chciałaby spędzać ze mną czas i coś robić wspólnie.
#feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 4
smartfony i facebook zdominowały relacje międzyludzkie! Dziś najważniejsze jest by ogłosić całemu światu gdzie się było, z kim sie było, a jak sie już jest - to ludzie wyciągają telefony i cykają te chore selfie a dialogu nie ma :( Nie potrafią słuchać ani prowadzić interesujących dyskusji ()