Wpis z mikrobloga

O matko, szanuję tych małych wikingów jak #!$%@?. Po 5 golach wbitych, oni wciąż walczą. Z drużyną poskładaną w połowie z Francuzów i resztą z łapanki. Islandczycy ze swojego małego kraju sklecili 100% islandzką drużynę. Wyszli z grupy, wyeliminowali Anglików i teraz mimo tych pięciu goli nie spuszczają głowy. Jestem pełna podziwu ʕʔ

#mecz #islandia
leukonoe - O matko, szanuję tych małych wikingów jak #!$%@?. Po 5 golach wbitych, oni...

źródło: comment_G0sqIsRrIHHKn5SIJf9hq7pJEOJ8ES1v.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@spere: Jeśli jest tak jak piszesz, to mea culpa - nie sprawdziłam, nie doczytałam - a powinnam. Co nie umniejsza mojego podziwu dla Islandii, która imo pokazała charakter.

@RysiuFujara: Konta nie usunę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra, lecę do pracy, miłego dnia Panowie!
  • Odpowiedz
lapanka sposrod wlasnych obywateli, wszystkich urodzonych na terenie Francji, poza jednym xd


@spere: Wow, urodzisz sie kawalek dalej i juz jestes pelnioprawnym obywatelem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@twardy_ryz: piszesz "wow", czyli jakby nie wiedziałeś, że tak to działa na całym świecie...

mam znajomych, którzy całe życie żyją w Polsce, i raczej nie zamierzają mieszkać poza Polską, ale są pełnoprawnymi obywatelami innych krajów, np. USA.
Tylko i wyłącznie dlatego, że ich rodzice, 100% Polacy oboje, o korzeniach polskich 100%, przez kilka miesięcy byli tam np. 25 lat temu.

Ci znajomi mogą głosować w wyborach prezydenckich w USA, sami
  • Odpowiedz