Wpis z mikrobloga

@sebag2: Zeppelina odrzuciłbym na początku - to zegarek kwarcowy. Orient Star ma wielkiego plusa za rezerwę chodu, która w zegarkach mechanicznych jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Dodatkowo, datownik czyni go zegarkiem "codziennego użytku". Tissot to zegarek bardziej elegancki, nie aż tak praktyczny na co dzień. Jeśli masz jakieś inne zegarki, to jestem za Le Locle za pięknie giloszowaną białą tarczę. Ma również ładnie wygrawerowany spód. Jeśli się na niego zdecydujesz, kup go
@sebag2 ten sam problem mam - ja się decyduję na tissoot visodate. Rozważam jeszcze do ostatniego dnia certine ds-1. Mierzyleś le locle? Mi w ogóle nie podszedł. Daj znać co kupisz.
@Jarczur mierzyłem i pasował idealnie + robił bardzo dobre wrażenie. Minusem był pasek, który sprawiał wrażenie taniego i pewnie dokupić bym musiał inny
@sebag2 jak Ci pasuje to fajny wybór. Mnie troszkę raziły rzymskie indeksy. Visoodate plus za stare logo i szkło. Z kolei ta certina ma bardziej rozbrykany design. :D
@Jarczur mieszkam koło Gdańska. W galerii bałtyckiej jest milion jubilerów. Przy samym mierzeniu mówił o zabijaniu z ceny, że da radę trochę. Wyjściowa była 1900, w necie znalazłem za ok 1600 także coś pomiędzy postaram się wytargować.
@Jarczur: odgrzebując stary temat... kupiłem Tissot Le Locle T41.1.423.33 i po tygodniu zwróciłem. Zegarek piękny i do strony wizualnej nie mam żadnych uwag. Problemem był mechanizm. 50s to przodu dziennie! Trochę przesadzili. Szukam dalej :P
@Jarczur: wracając do strasznie przedawnionego tematu :) Kupiłem LeLocle ponownie. Ten jest znacznie lepszy. Sam proces zwrotu w firmie W.Kruk był bez problemu, z miłą obsługą i szybkim zwrotem pieniędzy na konto. Nowy zegarek kupiłem w punkcie stacjonarnym w Galerii Bałtyckiej w tej samej firmie. Pan za ladą jest profesjonalny i zna się na rzeczy. Przed moim przyjazdem (24h przed) zadzwoniłem żeby ustawić zegarek i sprawdzić jakie są odchyłki. Na dobę
sebag2 - @Jarczur: wracając do strasznie przedawnionego tematu :) Kupiłem LeLocle pon...

źródło: comment_JRguqFMltfNJaiT0a7of33gXYtiGYRc2.jpg

Pobierz