Wpis z mikrobloga

@Tical25: nie ma to jak porównać marsz w którym najczęściej osoby walczące o równość są atakowane przez środowiska prawicowe do marszu w którym często to stroną atakującą znowu są prawicowcy Dx
@Gruszka1992

osoby walczące o równość


A więc tak mówicie te pokazywanie w miejscach publicznych swoich fetyszy i dewiacji, polegających na upodobaniu do wymyślnej odzieży erotycznej?

Iście Orwellowska nowomowa.

Nazywanie sytuacji gdy życiowe miernoty nie mogą się niczym wyróżnić, więc postanawiają dać o sobie znać chociaż wyglądem godnym dziwadeł cyrkowych z przełomu XIX i XX wieku, walką o równość, jest na równi głupie i śmieszne.

Ale masz rację, przesadziłem porównując pochód chorych psychicznie
@Tical25:

No nie posunąłem się nigdy do stwierdzenia że gównokoszulki od redisbad itp nazwać wymyślną odzieżą erotyczną ale od dziś będę je tak nazywał.

Nazywanie sytuacji gdy życiowe miernoty nie mogą się niczym wyróżnić, więc postanawiają dać o sobie znać chociaż wyglądem godnym dziwadeł cyrkowych z przełomu XIX i XX wieku


Zgadzam się. Paradowanie w koszulkach "patriotycznych" i rzucanie kostką w rodaków to cyrk i wstyd, że te miernoty życiowe tak
@Gruszka1992: A to faktycznie sporo tego. Podobno jestem prawakiem, ale byłbym za przyznaniem przynajmniej większości tych praw. Ale niektóre z tego co widzę są typowo kościelne, to już chyba Watykan musiałby uznać, a nie państwo (w sensie że Polska).

Te inne kraje to głównie w Afryce i na Bliskim Wschodzie, przez islam? Jakoś pozostałe tutaj chyba nie pasują, no może Ameryka Południowa ewentualnie