Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki #missmikro dobiega końca. Druga edycja na pewno się pojawi jednak w międzyczasie można by zorganizować mały konkurs z naszymi mirabelkami. Czy będę jakieś chętne na #missnog? Co wy na to #niebieskiepaski oraz przede wszystkim #rozowepaski ?
1. Proszę plusować żeby wpis zobaczyło jak najwięcej osób
2. Zapraszam mirabelki do zgłaszania się wraz ze zdjęciami(najlepiej z weryfikacją, jakiś nick na karteczce lub na tle mikro, wtedy będą większe szanse na wygraną:). Można się zgłaszać u mnie na PW lub pod tym wpisem. Atencja gwarantowana
3. Wszystkie chamskie wpisy pod głosowaniami będą kasowane.
4. Może znajdzie się ktoś kto zasponsoruje jakieś nagrody dla wygranej lub kilku pierwszych miejsc? :)
5. Mam nadzieje że chociaż dwa zgłoszenia będą żeby rozegrać jeden pojedynek ( ͡º ͜ʖ͡º)
6. Wołać wszystkie mirabelki które wcześniej pokazywały już nogi :D
@Ulubiona, @CzerwonaChmurka @biuna @zolwixx @pokywwww @ajzaofficial @Limonene @Kopamatakawapl @dominikazlasu @norusiek @chanequa @twojenogimyje @900907 @chonakawe @Merkava @carisma @candys @ADALOKEZC @eklerki @lilijan @truskawaa @josedra52
#nogi #stopy #glupiewykopowezabawy #pokaznogi #atencyjnyrozowypasek #pokazstopy
atencjon - Mirki i Mirabelki #missmikro dobiega końca. Druga edycja na pewno się poja...

źródło: comment_kLq70gtTJzfbqsiEXmYMvkhs3fa84GiZ.jpg

Pobierz

Dobry pomysł?

  • Tak (niebieski) 62.3% (1242)
  • Tak (rozowy) 5.3% (105)
  • Nie (niebieski) 21.1% (421)
  • Nie (rozowy) 6.2% (123)
  • Zgłaszam się do konkursu 5.2% (104)

Oddanych głosów: 1995

  • 47
  • Odpowiedz
@ereswude: Dlatego napisałem, że w międzyczasie :D Kto wie, może jakieś odważne i wyluzowane się znajdą. Jedynie co mogę zapewnić, że chamskie komentarze będę kasował.
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Zgłoszenie przyjęte. Mamy pierwszą kandydatkę. Mam też jedno potencjalne zgłoszenie swojego różowego przez niebieskiego. Ja też postaram się przekonać swojego :)
  • Odpowiedz
@atencjon: zagłosowałem, a dopiero potem zobaczyłem "zgłaszam się do konkursu". zgłoszę waifu, choć z przykrością muszę stwierdzić, że o ile pojedynek na stópki z @Ulubiona mogłaby wygrać, o tyle całokształtem już nie. Nie można mieć wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ktototaki23 zgaszaj się, a nie!
  • Odpowiedz
2. Zapraszam mirabelki do zgłaszania się wraz ze zdjęciami(najlepiej z weryfikacją, jakiś nick na karteczce lub na tle mikro, wtedy będą większe szanse na wygraną:). Można się zgłaszać u mnie na PW lub pod tym wpisem. Atencja gwarantowana

3. Wszystkie chamskie wpisy pod głosowaniami będą kasowane.

4. Może znajdzie się ktoś kto zasponsoruje jakieś nagrody dla wygranej lub kilku pierwsz


@atencjon: Do mnie fotki, ale niech ktoś rzuci nagrody. Drugi Logopol
  • Odpowiedz