Wpis z mikrobloga

Da rade jakoś w komputerze wyłączyć gniazdo słuchawek, żeby z głośnika leciał dźwięk?

Bo wtyczka od przejsciówki mi utknęła w 3.5mm gniazdka i próbowałem wszystkiego i nie da rady wyjać. Musze oddac ale to troche czasu zajmie a chce mieć dzwiek teraz ( wifi speaker odpada ).

#laptopy #pc #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@releasev: Hehe żartowałem. Raz się z czymś takim spotkałem i jedyny sposób (poza przelutowaniem gniazda) to szpilka z kroplą kropelki włożona do gniazda - klej wiąże z wtyczką i wyjmujesz - mi się udało za pierwszym razem ;)
  • Odpowiedz
@releasev: jak masz karte realtek to wejdź w sterownik i tam można wybrać. U mnie są ikonki wejść, klikam na to, gdzie mam podłączone słuchawki, wybieram, że to jednak nie słuchawki a głośniki i gra..
  • Odpowiedz
@berials: wiem wiem, probowalem no ale to jest od przejsciowki i to siedzi jakos tak gleboko i ciasno ze nie da rady ;/

@rudy2007: nie mam tego menadzera nie wiem dlaczego, zaktualnizuje sterowniki i zobacze. dzieki
  • Odpowiedz
Mogę wiedzieć, jak to zrobiłeś? Mam identyczny problem w moim HP i za cholery nie mogę znaleźć sposobu na odłączenie gniazda i przekierowanie dźwięki na głośniki...
  • Odpowiedz