Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Miraski i Mirabelki,
kto ma konto na zbiorniku albo datezone? A może są jeszcze jakieś inne fajne swingerskie strony?
Czy oprócz lampienia się na fotki innych użytkowników korzystaliście bardziej aktywnie? Umawialiście się? Jak wrażenia?

#seks #zwiazki #swingers

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
Anon: mam konto na zbiorniku od dawna
z zadną laską nie udało mi się umówić
one mają jakieś specjalne wymagania, jak jakieś ekskluzywne prostytutki
nawet pobijałem do tych brzydkich, starszych (50 lat) #!$%@? z tego
one tam traktują seks jako jakąś nagrodę, wyróżnienie
i nie, nie jestem brzydki czy nawet przeciętny
nie jestem biedny, brudny - nic z tych rzeczy
tam szanse mają jedynie pary, ogólnie swingersi, cuckoldowcy
podobnie #!$%@? jest
NiebieskaPapryka: Ja kiedyś miałem konto na DZ. Spotkałem się z jedną panną z mojego regionu, oferowała się za pieniądze (zdaje się, że poinformowałe mnie o tym dopiero w wiadomościach prywatnych. A może w preferencjach miała wymienione "Szukam sponsora"? Już nie pamiętam...). Zagadałem z czystej ciekawości (nie miała żadnych zdjęć w galerii publicznej), odpisała, że skoro jestem rok młodszy (wtedy lvl 21), to jak najbardziej możemy się spotkać i że nie ma
Ona: Korzystam z datezone i zbiornika, i w końcu znaleźliśmy fajna parę w podobnym klimacie jak my. Poza tym żadnych wyrzutów sumienia z powodu swingowania nie ma, wręcz przeciwnie, miłość kwitnie :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
OP: @zolwixx: a Ty czego szukasz na takich portalach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RedDeadSalvation: akurat też mnie to dziwi, bo singlom zawsze jest najtrudniej. Czy na żywo w swingers club, czy w necie na takich portalach. Tym bardziej jestem pod wrażeniem, jak się komuś udaje ;) Chociaż w klubach częściej widzieliśmy, że zapraszają jakiegoś chłopaka do zabawy, zwłaszcza jak młody

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: