Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: glosno o tym bylo, sam o tym opowiadal pare lat temu. W sumie to nie wiem po co o tym pisac znowu, skoro sam do tego tematu nie wraca. To jak ostatnio jakis rozowy zablysnal we wpisie o Wawrzeckim (aktorze) o tym, ze jego ojciec zostal uwiklany i stracony w tzw. 'Aferze miesnej'. Ni w #!$%@?, ni w oko taki wpis.
  • Odpowiedz
W sumie to nie wiem po co o tym pisac znowu,


@barani_leb: choćby jako motywację dla tych którzy borykają się z równie ciężkimi problemami, że zawsze można sobie poradzić jeśli się w coś mocno wierzy.
  • Odpowiedz
choćby jako motywację dla tych którzy borykają się z równie ciężkimi problemami


@Nensala: ok, ale jednak mysle ze moglabys posluzyc sie albo wlasnym przykladem (mam nadzieje ze nie masz tak traumatycznych przezyc), albo, choc zabrzmi to glupio, zapytac o to Kube. Nie lubie jak o kims znanym z jakiegos konkretnego powodu (pilkarz, aktor, ktokolwiek) pisze sie nagle przez pryzmat ich traumatycznych przezyc, tak jakbym mial tej osobie nagle wspolczuc albo patrzec
  • Odpowiedz
@Nensala: historia bardzo smutna i dobrze, że o niej piszesz, bo mam wrażenie, że wiele ludzi, nawet wśród fanów #pilkanozna, nie wie co przeżył Kuba w dzieciństwie.

Fajnie byłoby jeszcze tylko, gdybyś napisała to poprawnie po polsku. Mam na myśli zdanie:

W wieku 11 lat jego ojciec zabił nożem jego ukochaną mamę


Przeczytaj je sobie i zastanów się, co napisałaś.
  • Odpowiedz