Wpis z mikrobloga

Dziś rano jadąc do biura doznałem szoku...

Wreszcie zlikwidowano przejazd na Trzech Garbach w #katowice !
Oczywiście ten przy salonie Toyoty, który zmuszał osoby dbające o stan swoich felg do przejechania go żółwim tempem. Pozostaje jeszcze zlikwidować trupa na Jankego, i komfort przejazdu przez południowe Katowice się poprawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz JanuszProgramowania - Dziś rano jadąc do biura doznałem szoku...

Wreszcie zlikwido...
źródło: comment_dSodgkM8eKZLY9VKNEvNCfBW6XZLxCEu.jpg
  • 12
Pozostaje jeszcze zlikwidować trupa na Jankego

@JanuszProgramowania:
Ta linia na Tychy przez Murcki i Kostuchnę jest chyba jeszcze używana - ostatnio nawet robili remont odcinka w Lesie Murckowskim - wymienili podkłady i dali nowe szyny, zatem raczej jej nie zlikwidują.

@czlowiekboruta:
Jeździły. Chyba jeszcze w 2013 (przez co na Jankego były korki #!$%@?)

BTW wie ktoś czemu na wiadukt tej linii nad ul. Kościuszki ma tylko jedno przęsło (a nie
@czlowiekboruta: raczej jest dobrze, bo przejechałem tam z maksymalną dopuszczalną prędkością, ale nie zwróciłem na to uwagi bo zaszokował mnie brak samego przejazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oficer-prowadzacy: w sumie racja, tak samo nowe przejazdy na Murckach, ale z tego co widzę to na tę linię można przebić się przez wiadukt kolejowy nad 73 Pułku Piechoty (gdzie widuję pociągi), ale nie widziałem nigdy pociągu jadącego przez
@JanuszProgramowania:
Ostatni raz jak widziałem że coś tam jechało był jakieś 3-4 miesiące temu - wtedy jechała jakaś lokomotywa techniczna ze stacji z Ligoty (picrel)
Prawdopodobnie używają tej linii raz na ruski rok jako łącznika, ewentualnie jako awaryjną linię na Tychy w razie gdyby coś się #!$%@?ło na linii 139 (już kiedyś tak puszczali pociągi) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz o.....y - @JanuszProgramowania: 
Ostatni raz jak widziałem że coś tam jechało był ja...
źródło: comment_aQ3GSdMDpKMwmFcH8GPdBc7c4gwHxaOT.jpg