Wpis z mikrobloga

Mirki, co poradzić na ciągłą senność i uczucie zmęczenia? Potrafię spać po te 10h, co i tak nie sprawia, że się wysypiam. Najchętniej spałabym całymi dniami. Do tego brakuje mi sił na cokolwiek, a nie robię niczego męczącego.
#pytanie #zdrowie
  • 25
  • Odpowiedz
@Limonkova: z mojego doswiadczenia im mniej sie robi tym bardziej sie jest zmeczonym, kiedys jak mialem luz na studiach to kazda #!$%@? byla dla mnie problemem a teraz im wiecej sie ruszam (przy nawet krotkim spaniu) tym lepiej sie czuje ;)
  • Odpowiedz
Spoko, po prostu czasami zmęczenie i niemoc siedzi bardziej w głowie niż w ciele. Hormony na pewno!


@Bergkamp: Pierodolenie; poczytaj o CFS i dysfunkcji mitochondriów.

@Limonkova: Tarczyca, upośledzona tolerancja glukozy, zakażenie pasożytami, borelioza, CFS - wszystko jest możliwe.
  • Odpowiedz
@Limonkova pojdz do lekarza, moze jestes chora... Tarczyca, czy inne gowno ci dolega... A jesli jestes zdrowa to polecam zmienic diete na lekkie produkty i uprawiac sport. Ja tak robie i czuje sie bardzo dobrze. Ewentualnie to moze chwilowa faza (ostatnio taka mialam orzez 2 tygodnie. Glowa opadala mi z sennosci juz w poludnie... Ale przeszlo samo. Byc moze u mnie to byla reakcja na stres, bo mam nerwice.). Trzymaj sie mirabelko!
  • Odpowiedz