Wpis z mikrobloga

@richirich: różne sytuacje się zdarzają w związku. Czasami ktoś traci pracę, czasami ktoś awansuje...

Więc tak, postawiłabym, ale pod warunkiem, że gość nie byłby totalnym leniem (nie wiem jak określić męską wersję 'leżę i pachnę'). :)
@richirich: Jestem różowa i w przedstawionej przez Ciebie sytuacji jestem po drugiej stronie barykady. Jakby niebieski mi coś takiego zaproponował, to zgodziłabym się, ale oddałabym mu tę różnicę, którą musiałby na mnie wyłożyć. W odwrotnej sytuacji wyłożyłabym pieniądze na wakacje drugiej połówce.
@richirich: Jestem w szoku, że ktoś w ogóle mógł zaznaczyć "nie", dla mnie to niewyobrażalne. Ba, jakbym miała tyle pieniędzy, że

bym tego nie odczuła

to bym z radością postawiła wyjazd np. przyjaciółce czy którejś z moich sióstr, gdyby to był np. wyjazd większą grupą i ktoś akurat nie miałby kasy. Po co w ogóle miec pieniądze, jeśli nie po to, żeby za ich pomocą sprawiać radość bliskim (i jednocześnie sobie-
@richirich: nie bardzo wiem dlaczego dałeś tylko 3 możliwości, bo z ankiety wynika jasno, że tak i nie dotyczy tylko niebieskich pasków, a różowe co, nie mogłyby zapłacić, jestem różowa i osobiście nie miałabym problemu z tym, żeby zapłacić za taki wyjazd, oczywiście nie w chwili, gdy niebieski nie ma kasy bo jest notorycznym nierobem i nie chce mu się iść do pracy, ale gdyby powód był inny, np. miał spore
@richirich: oczywiście, że tak. z tym, że jeśli to mi miałby stawiać to i tak wolę oddać albo całość, albo większość. ew umówić się tak że kolejny wyjazd ja stawiam.
bycie dumną, silną i niezależną kobietą tak średnio się opłaca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) szczególnie, jeśli ewentualne zarobki nie są jakieś ogromne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jestem obecnie z #rozowym który jeszcze nie pracuje bo studiuje i wiadomo kasy nima. Jak to Ja co chwilę mam pomysły by gdzies nie skoczyć Tatralandia, Tatry, kajaki, narty, morze jednak ona nie chce jechać bo nie ma kasy a nie zgadza się bym był jej sponsorem. Przez 1.5 roku się z tym męczyłem i w zasadzie prawie nigdzie nie jeździliśmy ale potem wymyśliłem patent by za to że ją gdzieś zabiore