Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy na to patrzycie, ale jak dziewczyna jest gruba to skreślam ją na samym starcie, moze mieć ładną buzie, mieć spoko charakter, ale bycie grubym jako wskaźnik niedbania o siebie jest dla mnie tak odrzucający, ze nawet nie myśle o niej jak o kobiecie. Normalna dziewczyna moze mieć za duży nos i odstające uszy, w końcu nikt nie jest idealny, ale bycie grubym to wybór i to bardzo zły.
#logikaniebieskichpaskow #grubasy
  • 32
  • Odpowiedz
  • 5
@alex-fortune: moze i tak ale zdecydowana większość jest gruba na własne życzenie, wiem co mowię, kiedys wiązałem sznurówki na 3 razy bo nie mogłem oddychać schylając sie
  • Odpowiedz
@dejwis:
zgadzam sie wiekszosc ludzi jest gruba z wyboru, albo z braku silnej woli zeby cos ze soba zrobic - jedno i drugie mnie odrzuca. A ci, ktorzy sa grubi genetycznie, tez odpadaja bo jezeli myslimy przyszlosciowo (slub, dzieci) to zapewne te geny by byly przekazane dzieciom. A tego tez nie chcemy, prawda?
  • Odpowiedz
ale jak dziewczyna jest gruba to skreślam ją na samym starcie, moze mieć ładną buzie, mieć spoko charakter, ale bycie grubym jako wskaźnik niedbania o siebie


@dejwis: a kolegów też dobierasz według takich kryteriów?
  • Odpowiedz
  • 0
@dejwis ostatnio idę i jakaś gruba locha obok mnie, że poznała kolesia, ale że był rudy to go od razu skreśliła. A ogólnie to się z tobą zgadzam.
  • Odpowiedz