Wpis z mikrobloga

@innewiadro: są dwie metody: albo będziesz ich bombardować od samego początku jak mają jedną, dwie planety, albo będziesz modlił się o uszkodzoną królową i wtedy nie będą już Cię atakować. Królowa jest eventem.
@Topgun: Czyli da się jakoś tego uniknąć?
@Mald: Poproszę o jakiś rady bo problem jest taki, że ja ma około 20-30 K armii około 300 limit wojsk a oni 4 po 50 K @

Ten rój kończy mi grę za każdym razem. Gra zajebista, ale to mnie trochę denerwuje bo nie mogę jej skończyć.
@innewiadro: Roju się nie da uniknąć. Międzywymiarowej inwazji i buntu robotów się da. Rój załącza się gdy poprzednie dwa nie wyskoczą.

Z tego co pamiętam to oni jakieś torpedy/rakiety mają więc polecam obronę plot montować i spamować armor. No chyba, że torpedy już nie omijają tarcz. Nie wiem jak to na 1.2 jest.
@innewiadro:

bo problem jest taki, że ja ma około 20-30 K armii około 300 limit wojsk

Dokładnie, tutaj masz problem kolego - armii powinieneś mieć w okolicach limitu, a jak dasz radę gospodarczo, to nawet więcej. Zgaduję, że grasz na zwykłym poziomie trudności i 20-30k spokojnie wystarcza... do czasu kryzysu ;) Spróbuj zagrać jedną grę na którymś z wyższych, z włączonym ironmanem - nawet niekoniecznie aż do wygranej, tylko żeby zobaczyć,