Wpis z mikrobloga

@Moderacja: jeśli tak to super. Następny krok: w aplikacji na Android jest tylko 25 wpisów z danego tagu. To też trzeba naprawić. To znaczy miało być na wczoraj, a jest jutro i dalej nic z tego ( )
@Moderacja: mam pytanie. Zresztą pytałem wcześniej i nikt z moderacji nie raczył odpowiedzieć. A pytałem DWA RAZY. Dwukrotnie wzywałem Moderację. Bo jakieś 2 tyg. temu dostałem bana. Że niby nieodpowiednie treści. A wrzuciłem parę lasek (bez pieroga itp.) pod tagiem NSFW. I moderacja w uzasadnieniu napisała, że muszę klikać +18 (to okienko). A nigdy tego nie robiłem, inni też zazwyczaj nie robią i wszystko było ok i nikt bana nie dostał.
@Moderacja: i o to mi chodziło :) Dziwię się, że tyle osób nie klika okienka i nic się nie dzieje. Myślałem, że tag NSFW wystarczy, bo domyślnie jest on ukryty i nie jest pokazywane nic z niego. Wszystko jasne teraz. Dziękuję i miłego dnia.
P.S. Ja bana dostałem od razu. Bez żadnego ostrzeżenia, więc coś...coś się w Moderacji popsuło ;) sprawdźcie jak nie wierzycie, że nigdy ostrzeżenia nie dostałem. Nagle ban
@Moderacja: Chodzi o Kontakt na samym dole Wykop.pl? Moderator, który dał mi tego bana powinien zostać pouczony. Jakbym dostał ostrzeżenie, ktoś by mnie poinformował co jest źle to bym się dostosował. A tu nagle wchodzę i nagle ban na prawie dwa tygodnie. Nieładnie. Ale było minęło.
@Moderacja: super. Wielkie dzięki! Jesteś chyba jedyną osobą, która sprawia, że powszechna opinia o tym, że Moderacja jest upośledzona jest błędna :D jak widać to nie każdy tam jest i chwała za to (). Pozdrawiam.