Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie motomaniacy, że żadne słowa nie podniecą Waszej zajaranej samochodami wybranki tak bardzo, jak zrobi to skrót "TDI"...

Powiesz "540i w empaku" i dziołcha popatrzy się na Ciebie jak na idiotę, powiesz "Lambordżini" i zwyzywa Cię od bęcwałów niepotrafiących wymówić marki posiadanego przez Was auta, a powiesz "TDI" i w zasadzie wszystko już wiadomo - nie musisz robić nic więcej, obserwujesz tylko rumieniec na skrywającej uśmiech twarzy, urocze zakłopotanie i pęczniejące sutki Twojej ukochanej. To, moi drodzy, zwie się klucz do serca.

#samochody #motoryzacja #takaprawda
19TDI_POWER - Pamiętajcie motomaniacy, że żadne słowa nie podniecą Waszej zajaranej s...

źródło: comment_YwWoQHtYMv0rXn5U4sFxx2Qf6ZT8Mu0Y.jpg

Pobierz
  • 24
@Staruch: Mówię prawdę - w moim życiu przewinęło się już wiele samochodów i równie dużo kobiet. Każda reagowała na "TDI" z zauważalnie większym entuzjazmem, niż w przypadku licznych BMW czy Alf, które posiadałem.

A jeśli już o Alfach mowa... wyobraźcie sobie, że miałem taką jedną. 166 w topowej wersji 3.0 V6. Full skóra w przepięknym beżowym odcieniu, z zewnątrz całkiem "dizajnerskie" więc laskom się strasznie podobało. No i po pewnym melo
@kozaqwawa: A ja Ci powiem, że nawet te nowe TDI bardzo sobie cenię. Często i gęsto słyszy się o kłopotach i awariach w Internecie - demonizuje się pojedyńcze przypadki nie zauważając, że setki, tysiące czy miliony z nich bezproblemowo pokonują codziennie wiele kilometrów. Przecież nikt nie będzie się zachwycał tym, że jego silnik działa i wszystko jest w porządku. Kto by to czytał? Problemy zaczynają się wtedy, gdy silnik (z Bóg
@Mr_Kidada: Skoro lubisz dostawać w dupę, to spoko! Tak to już jest, że niektórzy lubią zapychać, a niektórzy być tymi zapychanymi :). Taka już kolej rzeczy, nie będę Cię oceniał gdyż Twoje preferencje seksualne to nie moja sprawa - pamiętaj jednak, ze u schyłku naszego życia osądzi nas sam Bóg.