Wpis z mikrobloga

Hostessa mysli, ze CAPTCHA jest czescia formularza aplikacyjnego...

co za tępa dzida..


@SmiesznyKrolik: @StaraSzopa: Śmieszne, ale nie wyśmiewaj też każdego kto nie ma pojęcia o IT bo pojęcia mieć nie musi. Tym bardziej w dobie hiper inteligentnych obrazków "JEŚLI POTRAFISZ ROZWIĄZAĆ TO RÓWNANIE TO JESTEŚ MISZCZEM MATEMATYKI" a tam kilka operacji mnożenia z odejmowaniem. Teoretycznie to dość popularne obecnie w Internetach, ale przeciętniak nie wie zapewne czemu w ogóle to
  • Odpowiedz
Śmieszne, ale nie wyśmiewaj też każdego kto nie ma pojęcia o IT bo pojęcia mieć nie musi.


@XpedobearX: jak nie musi? Przeciez to wypok, tutaj kazdy MUSI byc mistrzem ajti! MISTRZEM, rozumiesz!
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Taka ciekawostka: https://www.facebook.com/865349423571959/photos/pb.865349423571959.-2207520000.1467150356./993223794117854/?type=3&theater
To jest zdjęcie miejsca, o które kiedyś jeden z wykopków pytał. Znalazł jakiś album starych fotografii (albo obrazów), należących do jego dziadka i nie wiedział, jaką miejscowość przedstawiają. Nie pamiętam już kto, kiedy i pod jakim hasłem to wrzucał - było to ze 2-3 lata temu chyba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Znalazłem, ale nie wiem czy się pokrywa jednak... Tylko troszkę podobnie
  • Odpowiedz