Wpis z mikrobloga

A więc ponownie dobro triumfuje nad złem, Kruk gryzie ziemię a Xardas #!$%@? na swoim latającym odkurzaczu do Nordmaru. Po raz pierwszy grałem czystym buildem siła + 1H (zawsze preferowałem 2H dla zasięgu) i nawet ujdzie takie granie, zwłaszcza że na koniec orkowie elitki padali na 3 hity ( ͡ ͜ʖ ͡)

Btw za niedługo zaczynam grać w trójkę w zasadzie po raz drugi w życiu (nie podeszła mi za bardzo za pierwszym razem). Macie jakieś rady co do gry? Walka wręcz czy dystansowo, a może magia? Osobiście wybrałbym #!$%@? ręczny, ale słyszałem że w trójce to popsuli i nie da się dobrze walczyć mieczykami i toporkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic
Restling - A więc ponownie dobro triumfuje nad złem, Kruk gryzie ziemię a Xardas #!$%...

źródło: comment_W31v4B5VIv9IdB2m5nhoXmC8v7EbKsSn.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Miecze w 3ce to już nie to co wczesniej, ale nie ma blokady fabularnej jak nagle sie nie da zrobic questa bo za trudny. W razie czego zawsze mozna uzyc zwoju typu deszcz ognia, to zawsze byl total-ownage niezaleznie od czesci gry.
  • Odpowiedz
@Restling: magiem w Gothica 3 gra się wyjątkowo łatwo, szczególnie gdy bohater posiada umiejętność pasywnej regeneracji many, łucznikiem tak jak wspomniał ktoś wyżej gra się w miarę fajnie, ale czasami trzeba stanąć w dziwnym miejscu niedostępnym dla przeciwników. Mieczykami i toporkami też się da, ale gdy pojawi się zgraja lodowych wilków to różnie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Restling: Miecze jednoręczne w 3 są słabe bez walki dwoma ostrzami. Ja proponuje łuk i pakowanie w PŻ. Ogarnij Myrtane jako łucznik, bez ostatecznego opowiadania się po którejś ze stron i leć do Varantu. Mocny cios z 2 mieczami jest chyba najlepszym atakiem w grze.
  • Odpowiedz
@Restling: Też zacząłem wczoraj grać w trójkę. Oczywiście Quest Pack+ Content Mod + Konsekwencje. Zastanawiam się nad bronią dwuręczną a pakowaniem w prastarą wiedzę i robieniem się pod maga wody. No i odbijanie zaklęć magicznymi kosturami zajebiście wygląda, więc raczej mag.
  • Odpowiedz