Wpis z mikrobloga

#rurkiboners #pokazbiurko #ceglaboners #design #architekturawnetrz #pokazpiwnice DOSŁOWNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczki takie biurko, regał i lampę wykonaliśmy ręcznie ( ͡º ͜ʖ͡º) koszt materiałów = 600zł na biurko o wymiarach 140x80 blat fornir dębowy 3mm, lakierowany.
Koszt regału to 400zł ( Okorowane deski dębowe mieliśmy na stanie)

W komentarzu dodatkowe fotki ʕʔ
Jak wam się podoba?
Quilo - #rurkiboners #pokazbiurko #ceglaboners #design #architekturawnetrz #pokazpiwn...

źródło: comment_r1OR8XhCskEgacJHA7nb3JBKxED9YC4F.jpg

Pobierz

Kupiłbyś?

  • Tak 28.3% (103)
  • Nie 65.7% (239)
  • Sprawdzam 6.0% (22)

Oddanych głosów: 364

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrywieczor: Wymiary są do ustalenia, każdy ma inne wymagania - kształtki, trójniki i rozstaw czy dolne łączenia również więc z dopasowaniem do Ciebie nie byłoby problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grub3r: To teraz wyobraź sobie że nie doliczyłem marży i kosztów robocizny do tego - więc biurko dla wygodnych będzie o wiele droższe
  • Odpowiedz
@szaremyszki: mam nadzieję, że miałeś na myśli lakier z "połyskiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) dałem cenę orientacyjną materiałów potrzebnych do wykonania takiego biurka w złotówkach
  • Odpowiedz
@Quilo: Za rurki w markecie wiezione taksowka do domu nie zaplacisz 100zl. Za te deski liczac MAX 200 tez brane po pijaku w nocy . To sie robi 300 cebul plus 30 zl za puszke spraju. Wez nie blaznuj ze to tysiac kosztuje. Kto w to uwierzy ? :DDDDD
  • Odpowiedz
@dobrywieczor:
Moje jest ładnie przeszlifowane i gładkie - czuć fakturę dębu, no jak na pierwszy raz wyszło mega! Ps wrzuć fotkę chciałbym zobaczyć jak Twoje wygląda
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: TEŻ CI TAKIE ZROBIĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje jest skrojone do moich wymagań więc nie dziwię się że wolałbyś w podobnym stylu a jednak totalnie różne
  • Odpowiedz