Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. Kupiłem sobie DayZ po kumpel twierdził, że spoko loko i w ogóle. Spojrzałem na wymagania i spełniałem minimalne. No to chyc i kupuje. Pobieram, załączam i nagle jak nie huknie, że *GPU not supported *GPU drivers not actualized *DirectX broken *other kind of error. I nasuwa się pytanie co może być problemem? Karta graficzna spełnia wymagania (posiadam ATI Radeon HD 4600 series), sterowniki są zaktualizowane, DirectX11 czyli taki jaki mi trzeba do odpalenia gry. Wszystko powinno być ok, ale coś jest nie tak, tylko co? #dayzsa #dayz
  • 7
@Yanar: System ci tylko mówi, że posiada pliki DX11. Cała reszta zależy już od sterownika grafiki i sprzętu.

Pora wyciągać hajs na modernizację, bo inaczej DayZ będzie miało cię w dupie (nawet się patafianom nie chciało zostawić starego renderera DX10) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@strewa: Tak. Zostawić stary render na DX9, który nie dawał rady, a później jeszcze marnować czas i zasoby na jego poprawianie, optymalizację i modernizację. A wszystko tylko po to, żeby mogło zagrać parę osób z komputerem z 2008 roku...
@Yanar: Musisz kupić nowszy sprzęt.