Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanie. Fituje 2154,82 netto za prace na "zmywaku" i w dodatku bez szkoły? Czy może mam to traktowac jako poniewieranie i dyskryminację Polaków w Niemczech? Wszak w Polsce zarabiałem na podobnym stanowisku 1300zł na rękę! a za paliwo płaciłem tanio 4zł...czekaj tu tankuje za 95 centów...hmmm drożyzna że nie wiem jak przezyć ;) Ale parówki w biedrze za 6zł/kg! no dobra #!$%@?,nie ma tematu,wygraliście :D

Kto z Was śmie zabrac głos w tym temacie niech pierwszy rzuci kamieniem...tzn paskiem z wypłaty ;)

#niemcy #polska #niemcyfaktyimity #bekazpodludzi #bekazprawakow #polskabieda
Emigrant_Ekonomiczny - Mireczki pytanie. Fituje 2154,82 netto za prace na "zmywaku" i...

źródło: comment_PQiDQQ6MTJEvgcq0paCuOdW2BQut379S.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@pimpek_sadelko: Nie wiesz więc odpowiem ci na to pytanie. Jestesmy w DE od pojnad 5 lat. Moja żona zarabia podobnie. Na życie wydajemy 2k miesięcznie wiec jak skończyłes 3 klasy podstawówki to wiesz że zostaje nam co miesiac 2,5k na koncie 2,5x 60miesięcy to daje nam 150k. Ja sobie ostatnio kupiłem samochód z salonu za 1/3 twoich oszczedności, więc nie zaimponujesz mi. Wpisu nie robie żeby sie pochwalic.. #!$%@? kogo ja
  • Odpowiedz
@Emigrant_Ekonomiczny: zarabiam więcej niż ty patusie, ale wiesz musiałem skończyć takie głupoty jak szkoła (taki budynek gdzie chodzi się czytać książki i słuchać tych co kiedyś czytali), do tego siedzę w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie jestem poganiany batem przez turka w kebabie jak zwykły robak jakim jesteś :)
  • Odpowiedz