Wpis z mikrobloga

#motoryzacja

Wciąż szukam auta do 10k. Dzisiaj oglądałem piękną Nubirę 1.6 16V LPG z 2004 za 8k, baaa nawet skusiłem się na przejażdzkę.
Z wyglądu mucha nie siada. W środku też nie najgorzej. Niestety klima nie działa. Norma.
Jazda wypadła pozytywnie. To co zadecydowało o nie kupieniu tego auta to to, że po rozgrzaniu silnika na wolnych obrotach brzmiał on jak gnojowóz ze stajni VAG.
Szukam dalej.
Pobierz BobekNierobek - #motoryzacja

Wciąż szukam auta do 10k. Dzisiaj oglądałem piękną Nu...
źródło: comment_GxAOkofQ7oWUAuSQozh7hB3OsiYLEVcV.jpg
  • 13
@BobekNierobek: Napisałeś to w taki sposób, aby ewidentnie podbić sobie ego, naśmiewając z się z VW. Od razu zaznaczę, że VW nie posiadam. Rozumiem, że wszystkie "gnojowozy z VW" chodzą jakby się miały zaraz rozpaść ?
Druga sprawa, że nie podałeś nawet przebiegu.
@TheHamlet: Przebieg ? Chyba kolega miał na myśli stan licznika. W sumie nieistotne.
Co do silnika to miałem na myśli, że brzmi on po prostu jak diesel. Taki dobrze rozgrzany diesel. Do VAG-ów nic nie mam, chociaż jak sąsiadka odpala swojego passata to od razu wiem, że to ona ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BobekNierobek jak tak brzmiał na ciepłym i na niskich obrotach to wiem co mu dolega pewnie. Koło zmiennych faz rozrządu. Moje 2.0 16v brzmiało jak diesel. W warsztacie myśleli że to diesel jak przyjechałem więc mówię poważnie. Po wymianie rozrządu z kołem brzmi jak nowy, benzynowy;)