Wpis z mikrobloga

@rzet: nie będzie drugiego referendum, chyba że w sprawie niepodległości w Szkocji, Irlandii Płn. a może nawet City of London się odłączy od Anglio-Walii. Choć Walia też prawdopodobnie się wtedy odłączy od Anglii by zostać w Unii, sama nie przetrwa. Wtedy rzeczywiście Anglia nie będzie potrzebna Unii Europejskiej.
@patrol798: mysle ze jest szansa na drugie referendum. Duzo ludzi dopiero sie zorientowalo co #!$%@? glosujac za wyjsciem a petycje juz podpisalo ponad milion osob wiec musza ja wziac pod uwage a podejrzewam ze uciesza sie w parlamencie ze ktos ich wyreczyl i nie musza sami kombinowac jak tu pozostac
@dob3k: to juz tyle podpisów zebrali na drugie referendum? Z tego czytałem to rezultat czwartkowego referendum a EU chce by UK uznało wole narodu i wyszło z EU. Cos tu niezle śmierdzi - EU chce wywalić UK z unii a potem przyjąć ją na słabych dla UK warunkach bez prawa głosu itd?
@dob3k: nieźle, mysle ze za wczesnie jeszcze na konsekwencje ich wyboru - dopiero zacznie sie tu cyrk, zobacz co Londynczycy chca zrobic. Ten kraj sie rozleci.
To bedzie na pewno drugie referendum?
@dob3k: ciezko im bedzie cos zmienic według mnie z wynikiem referendum. Moga jedynie ponownie w referendum zapytac czy rzad brytyjski ma rozpocząć proces wyjscia zawarty w art 50
@dob3k: powaznie? Masz jakies zródło? Wiem że Farage mowil że jak za pozostaniem bedzie kilka procent roznicy tylko to bedzie za drugim referendum. Wiec powinno byc ponownie, ale jak na razie z tego co rozmawiam z Angolami i czytam wpisy to nic sie nie zmieniło wiec jest ok. Tępe małpy