Wpis z mikrobloga

Koniec Studio Yayo. To przez was, #!$%@? komediowi puryści. To przez was, oburzeni #!$%@? dziennikarze nie mający krzty wyczucia i zmysłu poety, żeby umieć cieszyć się i delektować tym wspaniałym rakotwórczym programem popijając kancerana niepasteryzowanego. To przez wasze skargi do KRRiT, to przez wasze pisma do komisji weneckiej, #!$%@? sprzedawczyki, ja i wiele innych osób zostaliśmy pozbawieni świetnego kontentu. #!$%@?ć was. Mam nadzieję, że umrzecie w męczarniach, a póki będziecie żyć, będziecie słuchać tylko samych prawilnych i śmiesznych żartów śmiesznych kabaretów, które będą prawdziwie śmieszne i na tyle, żeby mogły być finansowane z waszych ciężkich filistyńskich pieniążków. Mam nadzieję, że to jakaś wielka pomyłka. Mam nadzieję, że w niedzielę będzie yaycowane. Czołem wielkiemu Studio Yayo. Śmierć kołtunom.

#neuropa #heheszki #bekazpisu #dobrazmiana #dowcip
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motorniczy: taka naszła mnie smutna refleksja nt. Ryszarda Makowskiego. Wyobraź sobie, że całe życie pracujesz jako satyryk, ale jesteś tak nieśmieszny, że nawet w kabarecie OTTO Cię nie chcą. Nie chciałbym być Ryszardem Makowskim.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: na fejsie założył grupę Studio Yayo, biedak był zaskoczonym tym że zdjęli go z anteny, ludzie na fejsie mu powiedzieli że już go w TVPiS nie chcą, wyobrażasz sobie? Po ludzku żal mi tego faceta, ale też pokazuje to jakie gnidy pracują w TVP.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: styl jest okrutny, tzw. "dobra zmiana" idzie po trupach, nawet ich byli sojusznicy są niszczeni (zobacz np. Kataryna która tylko ośmieliła się napisać że nie jest do końca zadowolona ze zmian). W taki sposób nikt nie traktował ludzi w ciągu ostatnich 25 lat (z krótką przerwą na rządy PiS).
  • Odpowiedz