Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki, redukcja w tym roku skończona, jestem już po kilku czitach, w nadchodzącym tygodniu wracam już do czystego jedzenia.

Teraz do sedna. Od pierwszego lipca wchodzę na masę. Postanowiłem, że na przyszłe lato kładę beniz i nie będę tracił czasu na redukcje/minicuty i inne takie takie.

Tę masę planuję ciągnąć przez ok. 16 miesięcy, gdzieś do października 2017r. Znając moją tendencje do łapania wody i fatu, chcę dać sobie wystarczająco dużo czasu, żeby zdążyć to na spokojnie później zredukować. Więc od listopada wszedłbym już na powolną redukcje.

Od zawsze trenowałem FBW, więc trochę mi się już to przejadło. Teraz chciałbym zobaczyć jak zareaguję na Push/pull.

Coś tam ułożyłem sam, ale nie jestem do końca przekonany więc wrzucam tutaj, mam nadzieję, że bardziej doświadczeni koledzy coś doradzą.

Tydzień 1
Poniedziałek - PUSH
Środa - PULL
Piątek - PUSH

Tydzień 2
Poniedziałek: PULL
Środa: PUSH
Piątek: PULL

PUSH:
Przysiady tylne, 5s
Przysiady przednie, 3s
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej, 5s
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim, 5s
OHP, 3s
Wznosy hantli bokiem, 3s
Wyciskanie francuskie leżąc, (myślę, że na triceps będzie wystarczająco zważając, że wcześniej jest sporo wyciskań) 3s
Wspięcia na palce 3s max

PULL:
Martwy ciąg na prostych nogach, 5s
Żuraw, 5s
Podciąganie na drążku, 5s
Wiosłowanie sztangą, 4s
Szrugsy, 3s
Wznosy hantli bokiem w opadzie tułowia, 3s
Supinacja hantle, 3s

Podsumowanie:

Tydzień 1 – PUSH, PULL, PUSH:
Nogi – 26s,
Klata – 18s,
Plecy – 12s,
Barki – 15s,
Biceps – 3s,
Triceps – 6s.

Tydzień 2 – PULL, PUSH, PULL:
Nogi – 28s,
Klata – 10s,
Plecy – 18s,
Barki – 12s,
Biceps – 6s,
Triceps – 3s.

// Mam dostęp tylko do wolnych ciężarów, więc wszelkie maszyny/wyciągi odpadają. Niedługo może uda się dospawać poręcze do dipów to wtedy je wplotę jakoś w trening.

Co do diety planuję spróbować rotacji węgli i tłuszczy. Tj. DT będę jechał na węglach, w DNT - na tłuszczach.
DT - 140 białka, 50 tłuszczy, reszta węgle.
DNT - 140 białka, 50 węgli, reszta tłuszcze

Z dietą tam pół biedy, najbardziej zależy mi na ewentuanej korekcji planu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. :)

#mikrokoksy - wrzucam raz jeszcze bo źle otagowałem :/
  • 1