Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: Brak Ci słów że podpierasz się kimś innym? Heteroseksualni ludzie raczej nie miewali w historii okresów w których byli prześladowani i mordowani, tak? Parady Równości mają na celu zwrócenie uwagi na osoby o innej orientacji, tak jak kiedyś czarni i jeszcze dawniej kobiety.
Czy Tobie się wydaje że to że nikt nie pluje im w twarz na ulicy to znaczy że mogą czuć się ze sobą dobrze? Przecież co i
Brak Ci słów że podpierasz się kimś innym?


@NiespelnionyMeloman: Kimś innym? To moje przebyte rozmowy już do mnie nie należą?

Heteroseksualni ludzie raczej nie miewali w historii okresów w których byli prześladowani i mordowani, tak?


@NiespelnionyMeloman: W starożytności życie ludzkie nie było wiele warte. Tak samo w średniowieczu. Zginąć mógł każdy. Homoseksualista, heteroseksualista, zooseksualista, pedoseksualista... Zwróć uwagę, że niegdyś bycie gejem było normalne. Myślisz, że czemu Spartanie dobierali się w
I super, to z okazji Parady Równości, która odbędzie się jutro w Londynie. Barclays od lat w niej uczestniczy :) Ja również.


@artpop: Bardzo dobrze! Trzymajcie się razem zboczeńcy, może jakiś nachodźca postanowi się z wami rozerwać :]