Wpis z mikrobloga

@maqs7: Tak, tak ;P Niby banalne, chociaż między Tyskim, Żubrem i Lechem trzeba było się chwilę zastanowić. A szczególnie między Tyskim a Lechem. No, ale że Lechy Pilsy chleję ostatnio w sporych ilościach, to problemów z pokonaniem konkurentki nie miałem :))
  • Odpowiedz
@Rajca: Aaa, racja :D Procenty zaszumiały i się "przejęzyczyłem" :D

@browarPL: Tak, Browar Lecha w Poznaniu :) Wejście darmowe z okazji 10-lecia centrum wycieczkowego. Nigdzie nie napisałem, że łatwo było, ale wziąć udział w takim konkursie po prostu mi się marzył już od jakiegoś czasu, chociażby dla własnej satysfakcji. :)
  • Odpowiedz
@EstradaOrNada: No to już wiem, @Rajca wyżej mi uwagę już na to zwrócił :)

Nie wiem skąd lali, przecież jakbym widział co nalewają, to jaki sens konkursu by był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale obstawiam, że tak, bo z kega leją tam tylko Lecha Premium i Lecha Pilsa
  • Odpowiedz
@shymon: Widzę, że dostałeś kilka uwag ;) Ja też miałem zwrócić na to uwagę, ale pisałem wtedy z telefonu nie widząc zdjęcia, a gdy już wszedłem na pc to nie mogłem edytować postu ;) Następnego nie chciałem już pisać ;) Telefon i tak mi się zawiesił i wysłał 2 takie same posty :/

Łatwo może nie było, ale byłeś przygotowany do konkursu ;). Wziąć udział w wymarzonym konkursie i przy okazji
  • Odpowiedz