Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki fanatycy #heroes3 i grający w #mountandblade #warband #gry
Jestem jednym z autorów moda Chronicles of Might and Magic będącego totalną konwersją przenoszącą świat z Heroes3/M&M7 do Warbanda. Już za tydzień(1 Lipca) wydana zostanie nowa wersja moda, w której znacząco dopracowaliśmy rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Z tej okazji wypuściliśmy trailer pokazujący rozgrywkę oraz część zmian.
Waffenek - Witajcie mireczki fanatycy #heroes3 i grający w #mountandblade #warband #g...
  • 9
@daedalus_pl: O kurde faktycznie, tyle razy na to patrzyłem i nie zauważyłem. W kwestii festiwalu literówek dalej pojawia się Surfur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już z trzy razy miałem kryzys i chciałem to wszystko rzucać w cholerę, jednak udało się nam dopchać do nowej wersji. No ale niezależnie ile będziemy dłubać przy modzie to Deluge i tak nie przebijemy.
@Waffenek: Nie ma co porównywać takich modów, bo Wasz miał zupełnie inne założenia i z zupełnie innymi problemami musieliście się mierzyć. W Deluge wystarczyło zrobić trochę modeli, map, jakoś ogarnąć historyczność i pobawić się trochę z bronią palną, by działała w miarę rozsądnie. U Was są smoki, gorgony, giganci, nieumarli, magia... itd. Nad wszystkim tym trzeba było sporo pogłówkować, aby to wprowadzić. No i dodatkowo macie singleplayer. Nawet wolę sobie nie
@kocio: Niestety tak. Miał tak dużo legacy code że musiałbym go praktycznie przepisywać od nowa. A robienie drugi raz tego samego jednak nie jest najprzyjemniejszą rzeczą. No i braki w ludziach, FB miał poważne braki w kwestii modeli budynków, których nie miał kto robić.
A do zespołu CoMMa trafiłem przypadkiem i jakoś tak zostałem. A setting fantasy z magią itd daje większe możliwości do pisania ciekawych skryptów.
@Waffenek: małe jednostki mi się bardzo podobają, ale te smoki jakoś tak psują efekt(i chyba ogólnie jednostki 7 rzędu może poza diabłami), za dużo przenikania ;/ i mam wrażenie że same smoki nawet jak na smoki są po prostu trochę za wielkie, reszta bardzo fajnie.