Wpis z mikrobloga

"Jestem gejem. Urodziłem się taki i nie miałem na to wpływu."
lewaki: Spoko stary - akceptujemy Cię!

"Jestem homo i jestem z tego dumny!"
lewaki: Zajebiście! Gay Pride!!!one

"Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!"
lewaki: LOL #!$%@?! Jaki zaściankowy polaczek-faszysta. Jak można być dumnym z faktu, że urodziło się, przez przypadek, akurat w tym, a nie innym, kraju? Patriotyzm to najgłupsza rzecz pod słońcem.

#lewackalogika #4konserwy #bekazlewactwa
  • 22
@zweipack: rozróżniajmy lewaków od normalnych osób o lewicowych poglądach. Ja nie mam nic przeciwko gejom, lesbijkom czy innym trans dopóki nie paradują specjalnie ogoleni na łyso w różowych płaszczach, bo to nie pomaga ich tolerować tylko wywołuje hejt.
A Polacy i inni patrioci niech będą dumni z tego kim są, tylko niech nie myślą, że są jakimiś superludźmi. Kibole bijący innych i nazywający się jedynymi prawdziwymi Polakami ostatnimi obrońcami Europy to
@etkath:

jestem dumny z tego, kim jestem i wasza propaganda, która wmawia nam, że jesteśmy chorzy albo popieprzeni, nie zabije w nas dumy bycia sobą.

A bądź sobie dumny, ale nie odbieraj możliwości bycia dumnymi innym. Szczególnie białym, heteroseksualnym mężczyznom ;)
PS. Z tym Jezusem i prześladowaniami to nieźle poleciałeś. Zmień dilera.
@zweipack: No faktycznie, zwracam honor - trochę rak. To samo działa jednak w drugą stronę. Jak znajdę to wkleję gdzie ktoś napisał, że jest dumny z bycia gejem to był zrównany z ziemią.
@zweipack: Generalnie bycie dumnych z cech przyrodzonych, na które nie ma się żadnego wpływu, jest mocno rakotwórcze. Bez znaczenia, czy ktoś jest dumny z bycia gejem czy Polakiem. Równie dobrze można być dumnym z blond włosów, albo brązowych oczu...