Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki z #motocykle mam problem, nie mam zbytnio czasu na eksperymenty a chciałbym trochę pojeździć w weekend jak takowy się znajdzie. Zachciało mi się podgrzewanych manetek, fakt zajebista sprawa ale niestety jak się nagrzeje prawa manetka (a teraz to nie problem jak tak słońce przypieka) to mi się ślizga na rolgazie. Klej który był dodany to jakieś totalne gówno było, później spróbowałem z paskami taśmy izolacyjnej ale przy tej temperaturze się nie sprawdza. Jedyny pomysł jaki mi został to owiniecie rolgazu taśmą tak żeby o wiele ciaśniej nawinąć gumę, dobrze kombinuje czy może macie jakieś już sprawdzone sposoby?
  • 4
@Cerasus: ja miałam przyklejone stare manetki klejem do szyb. Tylko jak je ściągałam to musiałam rozcinać wiec zabieg w tylko jedna stronę ;p podgrzewanych nie przykleiłam wcale i jest spoko.
@Cerasus: mi się trochę ślizgały, ale owinąłem izolatką i jak dla mnie, to załatwiło sprawę. Tzn. dalej można je obrócić, ale trzeba na tyle dużo siły, żeby nie działo się to samoistnie podczas jazdy. Pytanie, czy izolatka izolatce równa (nawierzchnia). Gdzieś czytałem też coś o lakierze do włosów, ale nie testowałem.