Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czerpałem duza satysfakcje gdy po maturze mijałem moja matematyczkę z liceum która nie chciała mnie przepuścić w 1 liceum do następnej klasy (gimnazjum okres buntu, puscila mnie, tylko dlatego ze znala moja mame), a #!$%@?łem 90% na maturze z podstawowej matmy. Wiem ze to nic wybitnego, ale z tego poziomu ktory reprezentowalem to i tak zajebiscie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 4
Czerpałem duza satysfakcje gdy po maturze mijałem moja matematyczkę z liceum która nie chciała mnie przepuścić w 1 liceum do następnej klasy (gimnazjum okres buntu, puscila mnie, tylko dlatego ze znala moja mame), a #!$%@?łem 90% na maturze z podstawowej matmy. Wiem ze to nic wybitnego, ale z tego poziomu ktory reprezentowalem to i tak zajebiscie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie te wszystkie historie to baity, u mnie tyle największe kujony miały czy
Anon: > #!$%@?łem 90% na maturze z podstawowej matmy

Nie masz się czym chwalić, poziom matury podstawowej jest taki, że byle debil może dostać dobry wynik, jak się nauczy schematów rozwiązywania zadań

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling