Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze!

Zwracam sie do was z zapytaniem i zarazem prosba.

Aktualnie jestem w 3 klasie gimnazjum i musze wybrac szkoly do ktorych chce isc, jednak w tym miejscu pojawia sie problem. Moge isc do Liceum na mat-fiz albo do naprawde dobrego technikum mechatronicznego w miescie obok. W sumie najgorsze jest do, ze przez te 4 lata bede z samymi chlopakami w klasie, do tego te technikum znajduje sie na wiosce 8 tys. mieszkancow, wiec beda tam chodzic raczej takie "wśioki". Dlaczego wybralem owe technikum? Poniewaz maja jedna z najlepszych pracowni mechatronicznych w tym wojewodztwie, maja dobra kadre ksztalcaca, zapewniaja praktyki w Polsce jak i w Niemczech, najlepsi uczniowie moga liczyc w fabryce volkswagena w Polsce lub w Niemczech. A liceum to liceum, dziewczyny, normalni ludzie, w moim miescie, wiec nie bede musial dojezdzac. Wiec wykopki co sadzicie? Gdzie isc?


#pomocy #pomocymikroby #pomocywykopki #help #helpme

  • 25
  • Odpowiedz
@Typowy_polak: jak ja Ci zazdroszę, gdybym miał w swojej okolicy takie technikum to bym szedł bez zastanowienia. Teraz mam maturę i nic więcej, bo mimo, że najlepsze liceum w mieście to i tak sam się musiałem uczyć .
  • Odpowiedz