Wpis z mikrobloga

#acleague

Witam Panowie,

02.07 jest Event na pewnym międzynarodowym forum (którego nie będę oficjalnie reklamował linkami) do którego szukam jeszcze jednego kierowcy do Team'u.

O co chodzi:

Event 24h de LeMans, od 02.07.2016, godziny 15.00 do 03.07.2016, godziny 15.00 (tak, trwa 24h) i w jednym Team'ie startuje od 2-4 osób. W tej chwili jest nas 3 i potrzebujemy co najmniej jednego kolejnego kierowcy i najlepiej jeszcze jednego rezerwowego.

Co do samego wyścigu (żebyście wiedzieli jak to mniej więcej wygląda) to mogę powiedzieć że PitStop'y trwają przepisowo 4 min, i zamiana kierowców działa bezproblemowo bo jeden kontynuuje tam gdzie jego poprzednik skończył (w AC jest timeline/sztempel czasu i wtedy administracja wie kiedy poprzednik skończył i wyszedł z gry a kiedy kolejny kierowca wszedł i kontynuował jazdę). Ja, zgłaszający Team, udostępniam kierowcom konto poprzez steamowskie Family sharing i zamieniamy się kiedy chcemy.

Auta: GT3 AC Kunos (tylko)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszcie do mnie na pw albo steam: princematt

Dodam jeszcze, że nie mam żadnych super wymagań co do umiejętności jazdy, nie musicie być super szybkimi kosmitami . Są tylko 2 cechy które mnie interesują. Wytrwałość (jeśli nigdy nie wychodzicie z wyścigu tylko zawsze jedziecie do końca, obojętnie na jakiej pozycji to zapraszam) i znajomość zasad CRC.

Więc piszcie śmiało i nie przejmować się tym, że może nie jesteście najszybszym kierowcą na świecie. Najważniejsze dla nas jest żeby w ogóle wziąć udział w takim czymś wielkim i międzynarodowym, pozbierać doświadczenia i przede wszystkim dojechać, bo "na Le Mans się nie wygrywa, to Le Mans pozwala Ci wygrać" (cytat Alex Wurz, od 20 lat w LeMans ).



Pozdrawiam
  • 4
@Prince-Matt: w sensie dziala to tak, ze jak ktos zjedzie do pitlane, wyjdzie z gry, to kolejna osoba po zalogowaniu i wejsciu, startuje na tym samym okrazeniu, na ktorym poprzednia osoba skonczyla, tak? A jak odliczane jest te 4 minuty? Stoper i trzeba samemu skontrolowac? Ten 4 minutowy pitstop obowiazuje tylko przy zmianie kierowcy czy takze przy kazdym pitstopie (na zmiane opon i tankowanie)?
Ile ekip startuje? Czym jedziecie?
@skethoo: Zamiana kierowców dokładnie działa tak jak to opisałeś. Odliczanie tych 4 minut każdy kierowca musi sobie sam wykonać stoperem. Oni mają sztempel czasu i widzą czy ktoś stał 4 min czy nie. jeśli nie będzie 4 min to będzie kara jednego lapsa. Każdy PitStop trwa 4 min, niezależnie czy jest zamiana czy tylko tankowanie czy tylko opony. W tym momencie startuje 9 Team'ów, a można jeszcze zgłaszać Team'y do 01.07.