Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem telefonu Xiaomi. Przesiadałbym się na niego z Moto G 2013. Szukam czegoś z wyświetlaczem ok. 5 cali, 5,5 to już za dużo. Chciałbym na niego przeznaczyć 600-900 zł.
1. Co wybrać? Xiaomi Mi4, Mi4C, Redmi 3 Pro? A może coś innego? Z 2 GB czy z 3 GB ramu?
2. Czy telefon z USB C mogę naładować ze starego Powerbanka Xiaomi 10000 mAh, zmieniając jedynie kabel z micro USB na USB C?

EDIT:
3. Jak z bezpieczeństwem na Miui? Nie boicie się na nim instalować aplikacji bankowych?

#telefony #xiaomi #cokupic
Pobierz splasz - Zastanawiam się nad zakupem telefonu Xiaomi. Przesiadałbym się na niego z Mo...
źródło: comment_GHOsx5KaoIFCJ1llSAu2fxmxL5dOOgu5.jpg
  • 3
@splasz: tak możesz naładować zmieniając kabel, kup coś z jebitna bateria, bo to jedyna wada mojego mi4c i z tego powodu raczej go nie polecam. Ok może to też moja wina bo powinienem spędzić pół dnia na zainstalowanie jakiegoś innego Romu (mam mui polska) ale nie chce mi się trochę #!$%@?.
@splasz:
1. A to zależy czego oczekujesz i czy chcesz wydać więcej czy mniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tańszych Redmi 3/Pro vs Mi4 (Mi4 wydajniejszy, z lepszym aparatem; Redmi 3 słabszy, ale dłużej działający na baterii - SoT 10h+). Z droższych Redmi Note 3 Pro 3/32.
2. Tak
3. Mój bank nie ma aplikacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie wersja web na