Wpis z mikrobloga

Wiecie co... ja naprawdę myślałem, ze lewacy maja zwalone we łbach. Że walczą z wiatrakami. że mają urojenia.
Ale nie xD Wypok peel uświadomił mi, że tak, naprawdę istnieją jeszcze #!$%@? umysłowe, które uważają, że homo powinni wstydzić się że żyją. Prawaczki tak prawilne, ze kolorowe serduszko wywołuje u nich taki dupościsk, że wszystko wraca do głowy.

BRAWO YT! Naprawdę robicie dobra robotę! :D

(od teraz wiem, że miałem 100% racji mówiąc, że pride w tych hasłach to brak wstydu. Bo w takiej Polsce, naprawdę trzeba mówić, że homoseksualizmu nie trzeba się wstydzić.)
#lgbt #4konserwy #bekazprawakow
  • 23
  • Odpowiedz
@MirekMireczek: Oczywiście, że jest o wstydzie. "Oni robią źle nie próbując być jak hetero, nie starając się ukrywać swojej orientacji. Czyli de facto powinni się jej wstydzić. Sorry ale to jest prosta konkluzja :D On sam stwierdza "mimo, ze nie pasują do społeczeństwa". Jak to nie jest powód do wstydu to nie wiem co jest :D

Teraz na sekundę zamień sobie znaczenie tego jako mowa anty-leworęcznych. Nadal takie sensowne?
  • Odpowiedz
@Naxster:

On sam stwierdza "mimo, ze nie pasują do społeczeństwa". Jak to nie jest powód do wstydu to nie wiem co jest :D

On stwierdza że nie pasują do społeczeństwa, a to ty stwierdzasz że to jest powód do wstydu xD

Gość pisze po prostu że obnoszą się i wciskają swoje skrzywienia na siłę innym jakby to było coś wartościowego, a nie jest.
  • Odpowiedz
@MirekMireczek: Czyli nie pasowanie do społeczeństwa to jest jakaś pożądana cecha? Ciekawe, że jak muzułmańscy imigranci "nie pasują do społeczeństwa" to oznacza to, że należy ich wywalić za granicę kraju :D

Proszę nie robić #!$%@? z logiki i "wcale tak nie powiedział psze pani". Nie jesteśmy w podstawówce, jesteśmy chyba dorosłymi ludźmi i wiemy co chcemy przekazać. Pan powyżej uważa, że geje powinni kryć się z tym kim są, bo
  • Odpowiedz
@Naxster: Po prostu nie czytasz ze zrozumieniem

Nie powiedzą, że są dumni z tego, że starają się normalnie żyć, mimo że nie pasują do społeczeństwa.

Tu masz jasną sugestię, że wg. autora można być dumnym gejem, ale z właśnie takich powodów, a nie z powodu bycia innym, w tym przypadku posiadania zaburzeń, bo to żaden powód. Prościej nie potrafię.
  • Odpowiedz
@Naxster: Ale to nie serduszko jest problemem, tylko #!$%@? link pod nim się kryjący, w któy kliknąć może byle gówniarz i zostanie przywitany na dzień dobry przez transa... Ale jasne, reklamujmy #!$%@?, to na pewno do nas nie wróci.
  • Odpowiedz
@Naxster: wstydzić nie, ale po co nim emanować na pół świata? Jak dla mnie każdy może kochać kogo chce, ale ja nie koniecznie muszę o tym wiedzieć. Nie chce na przykład oglądać parady równości, nie chce patrzeć na YT na filmy, w których co 30s autor powtarza mi, że jest gejem. Co mnie to obchodzi? Aktualnie wszystko dąży do tego by nam narzucić te informacje z góry. Koniecznie muszę wiedzieć,
  • Odpowiedz
@Naxster: Nie wiem które wpisy konkretnie doprowadziły cie do takiego wniosku ale pozwól, że przedstawie Ci inny punkt widzenia.

Maskara w Orlando wstrząsnęła też mną - raczej prawakiem z umiarkowaną tolerancją dla homoseksualistów, znam osobiście takich ludzi i może dlatego łatwo mi pojąć że niczym się od nas nie różnią. Różnią się za to mocno od tego co jest promowane teraz na youtube.

Nie ma szans żeby poszli na parade czy zaczeli krecic filmiki #proudtobe bo nie koncentrują swojego życia na swojej seksualnosci, zupełnie jak osoby heteroseksualne - są hetero i tyle, tu mniej więcej kończy się ich
  • Odpowiedz
  • 1
@Sziszu: No więc cały problem sprowadza się do tego, że Ty sobie nie życzysz czegoś widzieć. To jest dokładnie to o czym pisze OP. Chcesz mówić komuś jak ma żyć. Wyobraź sobie jak absurdalne byłoby, gdyby ktoś nie życzył sobie widzieć grubych ludzi, albo ludzi z downem, bo to obrzydliwe.
Jest problem z takim podejściem - społeczeństwa się zmieniają. Dzisiaj konserwatywne większości mówią co jest nienormalne, jutro większość za nienormalne
  • Odpowiedz
@Tarec: ale stop, stop, stop. Widziałeś kiedyś paradę grubasów, ludzi z downem, albo Youtube'owskie spotlighty na temat bycia grubym i chwalenia się tym? Bardzo złe porównanie. Równie dobrze hetero mogą zacząć robić swoje parady, przejścia, spotlighty. A może powinienem w co drugim słowie powtarzać, że nie jestem gejem i że mi też należy się tolerancja?
  • Odpowiedz
  • 3
@Sziszu: [parada ludzi z downem]( http://m.radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci/item/38937-jestesmy-radosni-i-szczesliwi-parada-z-okazji-swiatowego-dnia-zespolu-downa.html ).
Niepotrzebnie spodziewałem się sensownej dyskusji. Ignorujesz zupełnie cel takiej parady, wykręcasz logikę pisząc o tolerancji dla hetero wiedząc doskonale, że nikt tej większości za samo bycie hetero nie wyszydza i nie mówi jej, że sobie nie życzy jej widzieć.
I oczywiście, że hetero uczestniczą w paradach - każda jedna parada inna od gejowskiej składa się głównie z ludzi hetero. Ale tobie rozumiem nie
  • Odpowiedz
@Tarec: a ja widzę, że nadal niczego nie pojmujesz. Gwarantuje Ci, że ludzkość ma gdzieś czy ktoś jest gejem, lesbijką czy bi, dopóki taka osoba nie wybiega na ulicę (co właśnie robią aktualnie - w tym wypadku poprzez YT) i nie zaczyna tym emanować. Nie przypominam sobie, by ludzie z downem na paradach byli dumni ze swojej choroby. Oni cieszą się życiem i to właśnie okazują. Parady homoseksualistów to głównie
  • Odpowiedz
wstydzić nie, ale po co nim emanować na pół świata?


@Sziszu: DOKŁADNIe o tym mówię. też zaczynałem się zastanawiać czy nie przesadzają. bo po co to? Przecież wszyscy są już ok z istnieniem gejów... Oh wait.
Nie są.
Nadal jest sporo ludzi, którzy uważają, że homo powinni siedzieć w piwnicy zawstydzeni kim są i mogą może spróbować żyć jak hetero. I tylko z tego mogą być dumni jak dziecko z
  • Odpowiedz