Wpis z mikrobloga

@Sahasrara: a prawda jest taka, że Nawałka przestał kombinować i po wejściu kuby, przeszli na to co grali w poprzednich meczach, a nie eksperymentalne 4-5-1 bez skrzydłowych
@itpr: Coś te eksperymenty średnio wyglądają w ostatnich meczach choćby z Holandią i Łotwą. Mamy taktykę, która się sprawdza to trzeba ją doskonalić i męczyć do bólu.. Aczkolwiek z każdego eksperymentu chłopaki wynoszą nowe doświadczenia. Dzisiaj nauczyli się odpierać groźne ataki w niekorzystnym dla nich ustawieniu przez co szybciej nauczyli się łatać za siebie dziury itd.. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. To tylko działa na naszą
Coś te eksperymenty średnio wyglądają w ostatnich meczach choćby z Holandią i Łotwą.

Bo to były treningi, dobrze że próbował czegoś nowego. Kapustka jest za młody, nie wraca asekurować, gdyby grał z Niemcami od początku to byśmy przegrali, w sumie dobrze, że nie zagra w 1/8 :) A dla Zielińskiego nie ma pozycji, chociaż ja bym z chęcią zobaczył go zamiast Mączyńskiego, który obecnie jest najsłabszy w wyjściowym składzie.
@Sahasrara: mecze towarzyskie to jest zwykły test. Wynik nie ma znaczenia. Tylko Janusze się nim przejmują.

Kuba zagrał dzisiaj świetnie ale duży ma też wpływ to, że zmienił on Zielińskiego. Tak jak miałem nadzieję, że dla Zielińskiego to będzie moment na pokazanie talentu, tak on pokazał totalny brak zainteresowania grą. W pierwszej połowie graliśmy w 10, bo on sobie tylko truchtał i nie brał udziału ani w ataku, ani w obronie.
@Sahasrara: Oglądaliśmy ten sam mecz ? Spokoju to ja nie widziałem, fakt bardzo ładna bramka Kuby, ale utrzymywanie się przy piłce naszych chłopaków to szkoda gadać... Dobrze że obrona nie zawiodła i mieliśmy szczęście.
wyobrażam sobie kadrę bez Lewego


@AppleDash: nie musisz. Znamy kadrę bez Lewego, nie chcemy kadry bez Lewego. Już nawet nie chodzi o to, że strzela bramy, tylko o to, że to jego najbardziej się boją przeciwnicy. Element psychologiczny. To samo z Kubą. Nawet jeśli ma słabszą formę podczas meczu, to i tak przeciwnik nie może odpuścić, bo wystarczy moment ignorancji aby wszystko się zmieniło. Tak samo Krycha, Milik jeszcze nie. Nie
@Sahasrara: W sumie to mamy wredny charakter; Lineker zachwyca się Kapustką, a tu jest pisane (i nie tylko tu, na wielu innych blogach także), że dobrze że Kapustka już nie będzie grał. Sami kur%$#@ znawcy. Lewandowski jest może złym kapitanem, czy wam coś od#@%*&^o??? Złych zawodników w tej chwili nie ma w polskiej drużynie, bo byśmy po prostu nie wyszli z grupy.