Wpis z mikrobloga

Po wielu problemach z silnikiem komentarzy na #programistycznepieklo pojawił się wpis z nowej serii - Stawiamy Cegłę!


Standardowo, seria otrzymuje taga - #stawiamycegle. I najważniejsze - o co chodzi?
Mój redaktor, Kuba, (ten od #infodron) robi własnego drona - w tej serii zamierza opisywać jego budowę, problemy jakie podczas niej napotka i ciekawostki związane z budową. Z racji tego, że to nie jest prosta sprawa - seria nie będzie zbyt często pojawiać się na łamach bloga.
Dobra, nie przedłużam - tu link:
http://programistycznepieklo.pl/2016/06/20/stawiamy-cegle-1-rama-pdb/

A dla wszystkich z tagów #iot i #elektronika - wiem że obiecywałem posta o loggerze parametrów powietrza, będzie w środę - powiedzmy że miałem sporo problemów na głowie, wybaczcie ()

Jak się spodoba, daj like na FP bloga, tam najszybciej znajdują się informacje o nowym contencie ^^
A jak chcesz wesprzeć Kubę pieniężnie, rzuć trochę grosza tu - będziemy wdzięczni!

Pobierz adamj57 - Po wielu problemach z silnikiem komentarzy na #programistycznepieklo pojawi...
źródło: comment_IloJqoLoASDflb9JcshwnbbRtyfPx4Le.jpg
  • 4
@xerxes931 właściwie tak, twoim zadaniem będzie montaż (również lutowanie) i konfiguracja aparatury (chyba że posiadasz do wcześniejszych modeli), regulatorów, kontrolera i wyważenie silników. Dobrze ten proces został opisany na zrobsobiedrona.blogspot.com (pisane z palca, zaraz podlinkuję gdyby nie działało).