Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakochałem się platonicznie w jednej Wykopowiczce. Boję się jednak jej to powiedzieć. Wyśmieje mnie. A wy pewnie też. Problem jest taki, że mam tutaj znane konto (bordo zobowiązuje). Pewnie ona i tak nic do mnie nie czuje. Pozostaje mi się wyżalić tutaj na anonimowych wyznaniach. Jestem wymarłym romantykiem, wrażliwcem i tym z odczuwającym te cholerne feelsy. Ale nie stuleją i prawiczkiem. Nie jestem piwniczaninem. Mirki, proszę ja was, dajcie chociaż kilka plusów. A może wyjdzie w gorące? Może ONA to zobaczy i zainteresuje się? Jak mam jej to napisać? Wiem, że są tutaj osoby na mirko, które zawarły związki poznając się na wykopie. Pomuszcie :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 31
@Ignacyk132: Eee... No nie bardzo mam jak się bronić. Może jedynie tak, że z całą pewnością romantykiem nie jestem, jakbyś poszukał moich wypowiedzi pod tym tagiem, to znalazłbyś opinie zupełnie przeciwne niż romantyczne. No i nie uważam się za osobę tutaj jakoś specjalnie znaną. Nie bardzo lubię o tym pisać, ale siedzę tutaj tak dużo, bo moja dziewczyna nie dosyć, że pracuje na zmiany, to na dodatek po pracy opiekuje się