Wpis z mikrobloga

@DeXteR25: smutne bo prawdziwe () Byłem kiedyś na imprezie, gdzie byli sami dzienni studenci UW - dziennikarstwo i stosunki międzynarodowe. Chyba ze 3 laski, które zagadałem w wieku 23-25 lat miały zero doświadczenia zawodowego nawet w zmywaniu talerzy i planowały zacząć jakiś drugi kierunek, zamiast rozglądać się za zdobywaniem doświadczenia.
  • Odpowiedz
@geuze: tak wykształcone laski nie tkna nigdy talerzy ani pewnie żadnej pracy fizycznej, bo jak to po studiach. Co za tym idzie pracy pewnie nie dostana xD Tak sie wychowuje teraz dzieci, wiem, bo sam jestem tego ofiara.
  • Odpowiedz
nie ma roboty, mieszka z babką i nigdy nie miał kobiety


@nadmuchane_jaja: przynajmniej w tej sferze jest odpowiedzialny, chociaż to wynika zapewne z innych powodów niż świadoma decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i co, moze dla nich kształcenie i spełnianie sie prywatnie jest wyższym celem niz klasyczne studia->praca->rodzina->wychowywanie dzieci
W życiu można robić co sie chce, po co patrzeć co sadza inni/społeczeństwo.
Sam teraz zaczynam kolejne podyplomowe, zrobię pewnie rok przerwy od pracy, odkładam 20k£ zeby mnie było stać z utrzymaniem sie itd, bo po prostu sprawia mi to przyjemność i chcę sie rozwinąć.
  • Odpowiedz